Na czym zarabiam

Poniżej przedstawiam listę programów w których to staram się zarabiać, dzięki raportom dostępnych co miesiąc możecie zobaczy ile można zarobić w każdym z programów. Jeżeli ma ktoś jakieś pytania czy też problemy, chętnie odpowiem, zapraszam do kontaktu.

 

  1. Seopilot.pl – System reklamowy, podobny do Prolink, lecz tutaj mamy ustaloną kwotę miesięczną, stawki są przyzwoite, lecz dodawane są jedynie wartościowe strony, wypłaty są od 50 zł, realizowane w 24 godzin.
  2. Prolink.pl – Giełda kupna / sprzedaży linków tekstowych, jako wydawca mamy możliwość zarobku na sprzedaży linków, stawka za jeden link to minimum 41 groszy na miesiąc.
  3. Kokos.pl – System pożyczek społecznościowych, w łatwy sposób można zainwestować i pomnożyć własny kapitał. tutaj należy być ostrożnym.
  4. iBroker.pl – Program partnerski, w której reklamujemy oferty pracy, otrzymujemy wynagrodzenie w wysokości 20 groszy za klik, oraz 20 % prowizji za zgłoszenie oferty z twojego linku.
  5. Textmarket.pl – Jest to giełda unikalnych treści oraz artykułów,zarabiamy właśnie na pisaniu, od kliku do kilkunastu złotych za 1 artykuł.
1 comments
  1. Witam, 🙂
    Może jakieś szczegóły? Ile zarabiasz na seopilocie? ile na prolinku? Poza tym widzę tu reklamy adsense, a nie wspomniałeś że na nich też zarabiasz 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.