uber eats kod rabatowy

Uber Eats – odbierz kod rabatowy na 15 zł na jedzenie!

Uber Eats to aplikacja, która w prosty i szybko sposób pozwala zamówić jedzenie z dostawą pod same drzwi. Dostępna jest w następujących miastach: Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław. Dzięki niej w zaledwie kilka minut zamówimy interesujące nas danie pod określony adres na konkretną godzinę. Jak skorzystać z takiej aplikacji i co należy o niej wiedzieć. Zapraszam poniżej na kilka cennych wskazówek.

1. Jak pobrać aplikację?

Uber Eats to aplikacja, która jest niezwykle intuicyjna i szybka w obsłudze. By stać się jej właścicielem, wystarczy pobrać aplikacje z tzw.
„Sklepu”, który jest na każdym telefonie lub tablecie. Wystarczy kliknąć „pobierz” (pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe” i proces instalacyjny rozpocznie się już samoczynnie. Po kilku sekundach ikonka z aplikacją będzie znajdowała się na pulpicie urządzeni, z którego korzystasz. Teraz wystarczy uruchomić ikonkę i krok po kroku wypełnić poszczególne dane w celu prawidłowego korzystania z aplikacji. Wpisujemy tu takie dane jak: imię, nazwisko, adres dostaw, telefon oraz numer karty, z której zostanie ściągnięta należność za zamówione jedzenie z dowozem. Prawda, że proste?

2. Jak zamówić jedzenie z dowozem?

Po kolejnym uruchomieniu aplikacji zaznaczamy, w jakie miejsce chcemy zamówić jedzenie oraz szukamy już konkretnych restauracji i przeglądamy ich menu w celu wybrania interesujących nas dań. Umieszczeniu wybranych dań w koszyku i po kliknięciu opcji „dalej” wyświetla nam się szczegółowo całodobowe nasza zamówienie a po zaakceptowaniu – aplikacja pobiera z karty opłatę za zamówienie i po kilkunastu minutach możemy rozkoszować się pysznym jedzeniem we własnym domu lub biurze.

3. Kod rabatowy na 15 zł na jedzenie – warto skorzystać!

Kod: eats-c7n1if

Dokonując zamówienia warto skorzystać z kodu rabatowego na 15 zł na jedzenie. Dzięki temu obiad dla dwóch osób może kosztować polowe ceny początkowej. Takie zniżki w aplikacji Uber Eats są korzystne dla dwóch stron – kod rabatowy otrzymuje bowiem osoba, która ją oferuje, jak i ta, która ją otrzymała.

 

dostawca uber eats

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej z zainteresowaniami w dziedzinie marketingu oraz finansów osobistych. Chętnie zgłębiam tematy związane z tymi zagadnieniami i staram się w przystępny sposób dzielić tym na blogu.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *