Pokonaj swoje długi – darmowy kurs

Jeżeli są już wypowiedzi, że kurs stworzony przez Michała pomógł osobom wyjść z długów – i to nie małych… To warto rozprzestrzeniać tę informację, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z rad, ćwiczeń, które pomogą wyjść z długów. Zaznaczę na początku, że kurs nie jest kierowany do osób, które są już zadłużone, ale także dla tych, którzy nie chcą w nie wpaść, czy np. ślizgają się ledwo, ledwo od pierwszego do ostatniego.

Kurs trwa 5 tygodni, co tydzień omawiany jest inny temat. Lekcje mamy codziennie przez 5 dni. Weekend dla odpoczynku i poukładania sobie wszystkiego w głowie. Ale śmiało można w weekend przerabiać lekcje, gdyż nie są długie. Pamiętajcie jednak, aby wykonywać ćwiczenia, czy zadania domowe.

Kurs jest darmowy, dzięki wsparciu sponsora, tak, więc zachęcam wszystkich do udziału i dzieleniu się kursem. Link do kursu – https://pokonajswojedlugi.pl/.

Ja jestem po pierwszym tygodniu, dzisiaj jedyny dzień, w którym mogę spokojnie włączyć komputer, więc postaram się nadrobić zaległe lekcje. Dajcie znać, czy korzystacie z kursu, co o nim myślicie??

Czy podobał Ci się powyższy artykuł?
Jeśli tak, to wpisz swój adres e-mail i podaj swoje imię, a będę powiadamiał Ciebie o nowych artykułach.

Zero spamu, tylko wiadomości o nowych artykułach!

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej z zainteresowaniami w dziedzinie marketingu oraz finansów osobistych. Chętnie zgłębiam tematy związane z tymi zagadnieniami i staram się w przystępny sposób dzielić tym na blogu.
12 comments
 1. Widziałem kurs Michała już chwilę temu i go prawie ukończyłem. Sporo ciekawych informacji – polecam każdemu nie ważne czy masz długi czy też nie!

  Pan Inwestor,
  http://www.inwestycjewinternecie.pl

 2. muszę przyznać, że pierwsze słyszę o takich kursach ale już mi się ta inicjatywa podoba. Podnosi pewnego rodzaju świadomość ludzi i bardzo dobrze, myślę, że skoro jest darmowe to stopniowo ludzie naprawdę chętnie się tam wybiorą. sam się zacząłem zastanawiać z ciekawości 😉 pozdrawiam

 3. Co prawda nie mam długów, jednak zapisałem się na kurs. Kto wie, być może będą tam informacje o tym jak przed nimi sie uchronić 😉

 4. Bardzo ciekawa inicjatywa. Na pewno warto się jej przyjrzeć, aczkolwiek w tej kwestii byłaby potrzebna szerzej zakrojona akcja informacyjna docierająca do jak największej części społeczeństwa.

 5. . Czesc 🙂 Bardzo lubię zagladac na Twojego bloga, ponieważ wiem, ze zawsze znajde na nim cos co mnie w pewien sposób zaciekawi oraz być może zainspiruje 🙂 Rzadko kiedy spotykam się z osobami, które posiadają tak wielki talent do czegokolwiek, jaki Ty talent posiadasz do pisania 🙂 Pozdrawiam serdecznie, hej 🙂

 6. Bardzo fajny kurs, polecam wszystkim

 7. Świetny blog! Z pewnością pomógł niejednemu studentowi! 🙂

 8. Szkoda czasu na taki kurs skoro nie ma się długów. To tak jakby Federer brał udział w kursie jak grać w tenisa. 🙂 No i chodzi jeszcze o to, że branie udziału w takim kursie, bo może się kiedyś przydać to jest jak nastawianie się, iż kiedyś może Ci się sytuacja finansowa aż do tego stopnia pogorszyć. Z resztą to jest chyba blog o zarabianiu, a nie traceniu pieniędzy, więc fatalizm nie jest tu wskazany.

 9. super kurs, zapisałem się i często do niego wracam

 10. Świetny kurs. Przeszłam cały i śmiało mogę polecić.

 11. Bardzo ciekawy blog 🙂

 12. Michał wykonał bardzo dobrą robotę, na dodatek wszystko udostępnił całkowicie za darmo. Wydaje mi się, że kurs mogą przejść nawet osoby nieposiadające długów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *