Zaczynamy zarabianie w internecie

Witam,

Od czegoś trzeba zacząć, nie można zacząć od zarobków rzędu 1000 zł. Na początku będą kwoty bardzo małe, lecz postaram się je odkładać i zobaczymy jak to wyjdzie w perspektywie jednego miesiąca.

Każda osoba, która chce zarabiać w internecie trafia na pojęcie GPTR czyli „Get paid to read” tłumacząc na polski jest to „czytanie płatnych maili”. Zazwyczaj za przeczytanie jednego maila zarabia się kwotę rzędu 1 grosza. Tak jednego grosza, lecz jak mówią grosz do grosza….

Ogólnie firm takich jest masę, sporo powstaje i sporo upada, dlatego należy być w tym na bieżąco. Dlatego w tym celu stworzyłem podstronę u góry o nazwie „Moja lista GPTR”. Znajdziecie tam listę firm gdzie można sobie troszeczkę dorobić. Osobiście nie wiem jakie będą zarobki, ale zdam relację za równy miesiąc 🙂  Aby każdemu przybliżyć o co chodzi przedstawię poniżej 2 firmy, jedną polską firmę, oraz drugą zagraniczną.

Zgromadzone pieniądze musimy jakoś otrzymać dlatego w tym cwelu przyda nam się konto bankowe do ogólnego trzymania oszczędności oraz konta PayPal – elektronicznego portfela/konta do którego najczęściej będziemy otrzymywać wynagrodzenie z zagranicznych firm.

Do konta bankowego, jeżeli ktoś owego nie posiada polecam założyć je w mBank.pl . Link do zapisu : www.mbank.pl  (dla osób pełnoletnich) oraz www.mbank.pl(dla osób poniżej 18 lat) Wypełniamy wniosek, czekamy na kuriera oraz na podpisanie umowy a następnie czekamy na aktywacje itp. Co do PayPal każdy powinien je mieć, w prowadzeniu jest całkowicie darmowe, numerem konta będzie adres e-mali na jaki zostało założone konto. Link do zapisu to www.paypal.pl. Nie będę opisywał szczegółowo wszystkiego, gdyż na każdej stronie jest dokładnie wszystko opisane, wystarczy poczytać.

 

Posiadając 2 konta możemy zaczynać, pierwsza to Polska firma Biznesmails.

Firma oferuje nam:

Płatne maile od 1 do 5 groszy,

Płatne kliknięcia w banery oraz linki od 0,25 do 1 grosza,

Płatne pobieranie plików od 1 do 2 groszy (pobieramy pliki i w środku znajduje się kod do przepisania),

Płatne wykonywanie zadać od 1 zł.

Minimum w programie wynosi 20 zł na konto bankowe lub PayPal.

Wchodzimy na stronę : http://www.biznesmails.com Czytamy wszystko co jest na stronie, są wszystkie istotne rzeczy na temat zarabiania w programie, następnie klikamy „Zapisz się” podajemy maila, następnie potwierdzamy link, który przybędzie na naszą skrzynkę. Później postępujemy zgodnie z instrukcją, wpisujemy wszystkie dane, zaznaczamy zainteresowania, wpisujemy numer konta bankowego i potwierdzamy po zalogowaniu się do systemu  pojawi się menu, polecam poklikać we wszystko i poczytać najbardziej istotne to „Skrzynka” Na, którą przychodzą maile które czytamy, „Płatne kliki” Miejsce, w którym klikamy w linki oraz banery reklamowe. Poniżej wszystkie także klikać i zarabiać.

 

Drugim programem, będzie angielska strona http://www.neoxsense.co.uk,

Płatne linki od 0.001 do 0.003.

Minimum w programie wynosi $0.10 na PayPal

Ogólnie wszystko działa podobnie, lecz tutaj płacą nam w dolarach, oraz dziennie można kliknąć wyznaczoną ilość linków reklamowych. Co do rejestracji postępujemy analogicznie, niektóre rzeczy się nieraz pomija, wiadomo ile administratorów tyle serwisów… Tutaj w sposobie zapłaty zaznaczamy PayPal oraz wpisujemy nasz adres email jako nr do paypala’a. Następnie po zalogowaniu klikamy w zakładkę „View Ads” Klikamy w 1 link reklamowy i czekamy, u góry reklamy jest timer, gdy dojdzie do zera zazwyczaj trzeba kliknąć w obrazek taki sam lub cyferkę by potwierdzić, że nie używamy botów.  Po osiągnięciu minimum wypłacamy pieniążki na PayPal, a z PayPala możemy przelać pieniądze na Mbank lub inne konto bankowe.

Tutaj podałem 2 firmy, w nowej zakładce znajdziecie ich więcej, będę klikał cały miesiąc i będę zdawał relacje z zarabiania oraz potwierdzenia wypłat.

Wpis napisany w skrócie, dużo musicie się orientacyjnie nauczyć, jeżeli Ma ktoś jakiekolwiek problemy proszę pisać, na pewno pomogę 🙂

 

9 comments
 1. o rany, właśnie zdałem sobie sprawę, że wczoraj wydałem na kawę w kawiarni tyle, że Ty musisz przeczytać aż 1000 e-maili! W Internecie jest tyle witryn złaknionych autorów contentu, że bardziej opłacalne wydaje mi się zaproponowanie kilku z nich REGULARNEGO dostarczania tekstów na umowę o dzieło za niewielkie pieniądze. Przecież codziennie czytasz różne strony w Internecie, dobrze piszesz, myślę że zarobisz więcej niż 1 grosz. 😉

  1. Masz rację, z czasem tego też spróbuję. Nie każdy dobrze pisze, więc chce sprawdzić wszystko 🙂

 2. Zupełnie nie warto się w to bawić. Za dużo czasu stracisz a zapał do klikania wyczerpie Ci się zanim dojdziesz do wypłaty.

  Jeżeli chcesz zarabiać przy pomocy internetu to polecałbym:
  – programy partnerskie nie masz reflinka do mBanku, gdzie w zależności od programu za polecenie konta możesz zyskać do 120 zł, oczywiście możesz zarabiać też na innych produktach
  – własna strona i zarabianie na reklamach (patrz przykład Roberta z Zacząć Zarabiać)
  – zarabianie na blogach (Krzysztof Lis z Zarabianie na blogu).

  Pewnie jeszcze parę innych by się znalazło pomysłów, ale mówię Ci buxy i inne płacenie za kliki są gówno warte.

  1. Dzięki za podpowiedzi reflink z mbanku wstawiłem, ogólnie właśnie czytam ofertę programu partnerskiego i bardzo ciekawa. Muszę jeszcze umowę im wysłać.
   Domenę już też mam kupioną i też zajmę się zarabianiem na stronie, mam nadzieje, że to z tego będą główne zarobki.

 3. Nieźle, zaczynam się zapisywać, ciekawe jak to wyjdzie…..

  1. Także jestem ciekaw, liczę powodzenia w klikaniu.

 4. Witaj. Moja rada jest taka żebyś sobie dał jednak spokój z GPTR. Za małe stawki są za czytanie maili więc szkoda czasu. Już prędzej PTC, ale tylko te najlepsze i najpewniejsze.
  Ja aktualnie skupiam się tylko na jednym. Właśnie wypłacam kolejne pieniądze z niego.
  A i oczywiście obowiązkowo – WAZZUB. Jestem managerem tego projektu na Polskę (strona jeszcze nie gotowa więc mam przekierowanie) i z czystym sumieniem mówię Ci że to jedyna taka okazja w życiu.

  Pozdrawiam.

 5. Ja również odradzam tego typu zarobki przez internet. Narobisz się, a nie zarobisz.

  A nie lepiej zająć się na przykład pisaniem tekstów? 🙂

 6. Chciałbym Wam powiedzieć jak bardzo jesteście w błędzie myśląc, że w buxach nie ma zarobku. Najlepsi zarabiają nawet i około 20 dolarów dziennie z każdego, gdzie na brak wypłacających buxów nie narzekamy i możemy wstąpić do każdego 😉

  Podstawą w buxach jest siatka poleconych. To ich kliknięcia tam naprawdę są wskaźnikiem tego ile zarobimy! Wszystko dokładniej wytłumaczone na stronie http://www.justclick.com.pl

  Nie poddawaj się, rób własną grupę poleconych, a sam klikaj tylko tyle, żeby wypłacić kasę ( bo na niektórych jest blokada ) 😉 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.