Zdane! I semestr za mną!

Witajcie,

Nareszcie zdane, 13.02.2012 Zaliczyłem ostatni egzamin w tym pierwszym semestrze. Mimo że jeszcze dużo, dużo przede mną, to się bardzo cieszę. Już prawie wszyscy studenci mają wolne. Jest to idealny czas na odpoczynek, a także na znalezienie sobie dodatkowego źródła dochodów.

Na początek polecam porządek w domu, czyli pozbycie się rzeczy nieużytecznych a wartościowych. Nie chodzi mi tu o sprzedaż telewizora rodziców, ale np. starych telefonów komórkowych itp. Rzeczy te leżą sobie w kącie kolejny rok i tracą wartość. Należy się zastanowić się czy nie lepiej teraz, wziąć wszystko uporządkować i tym samym mieć na zbliżającą się sobotnią imprezę, czy też  odłożyć na dalszą inwestycję.

Jeżeli ktoś się na to zdecydował, polecam serwis, pewnie każdemu znany – www.allegro.pl. Chyba najlepszy i najwygodniejszy serwis aukcyjny dla każdej osoby. Jeśli ktoś nie jest przekonany do aukcji internetowych, niech wystawi dana rzecz! Zaręczam, po otrzymaniu nawet niewielkiej kwoty, człowiek się cieszy i wystawia następne. Pełna mobilizacja! Ale pamiętajcie – z głową wszystko…

Co do reszty, wszelkich ofert zarabiania zapraszam do poprzednich wpisów :

Textmarket – Zacznij zarabiać na pisaniu tekstów

Praca dla studentów

To na tyle, dzisiaj krótki wpis, trzeba odpocząć i ochłonąć po dzisiejszym dniu. Tym co jeszcze walczą, życzę zdania i nie poddawajcie się !

 

5 comments
  1. Sprzedaj telewizor rodziców:) na pewno się ucieszą:) i meble może – stylowe, prawie antyki 🙂

    1. Jakby wystarczyło na nowe lokum to może hehe 🙂

  2. No to gratki Brachu!!! Trzeba uczcić sesje 😀 Koniecznie!!!

  3. Albo rzeczy Grześka… Ostatnio potknęłam się o takie maleństwo, co to zamawiał za 2 stówy… na pewno się nie kapnie 🙂

  4. A tak w ogóle – gratulacje! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.