Nowy rok, nowy cel, nowe wyzwania

Witajcie!

Przed nami kolejny rok, tym razem z końcówką 14. W sumie niby kolejny, normalny dzień, lecz dla mnie jest to nowy start, w wyniku prywatnych spraw, o których nie będę się rozpisywał, choć one bardzo mnie motywują. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak tylko wziąć się do pracy i zacząć tworzyć wszystko, co siedzi mi w głowie. Choć, chciałbym już teraz zacząć, muszę się teraz skoncentrować na sesji, która już przychodzi wielkimi krokami. Póki, co jest to mój priorytet, mój pierwszy cel! Natomiast kolejny jest z kategorii „pasywa”, a mianowicie nowy sprzęt do pracy. Chcę jednak za niego zapłacić z „aktyw”, a dokładniej z „dochodu pasywnego”, który chcę stworzyć za pomocą nowych projektów.

Mój cel, to „dochód pasywny”, który będzie generował mi zysk 700 zł miesięcznie. Próg taki chcę osiągnąć do wakacji, mam już rozrysowany plan, kilka pomysłów, troszkę kapitału, więc mogę albo kupić sobie jakąś niedrogą rzecz, albo spróbować osiągnąć wymierzony cel. Wiadomo zawsze jest ryzyko, że coś może pójść nie tak, ale szczerze mówiąc w tym momencie się tym nie przejmuję i mimo wszelkich przeciwwskazań będę starał się to osiągnąć.

Kolejnym wyzwaniem, do którego będę musiał się pomału przygotować, jest wybranie się do urzędu skarbowego i porozmawianie, ile urzędnicy chcą pieniędzy od studenta 😉 Mam troszkę niepewności, ale przygotuję się i postaram się spokojnie sprawę wyjaśnić.

Odnośnie poprzedniego celu 1000 zł w miesiąc, to nie odpuszczam go pod żadnym pozorem. Na dniach dodam post odnośnie klikania w banery reklamowe (GPTR, BUXY), nie będzie za długi: troszkę firm, troszkę uwag, spostrzeżeń i wniosków odnośnie zarobku w tych „firmach”.

Na zakończenie chciałbym Wam życzyć najowocniejszego roku, spełnienia marzeń i wyznaczonych celów. Dużych zarobków i ciągłego progresu. A Wy, jakie macie cele na ten rok?

 

18 comments
 1. Życze aby udało się zrealizować założenia. A jeżeli chodzi o klikanie w banery to wiele lat temu od tego zaczynałem przygodę z zarabianiem w internecie i muszę szczerze przyznać że nawet grosza z tego nie zarobiłem (w żadnym nie przekroczyłem progu wypłaty).

  1. BUXY faktycznie po pewnym czasie stają się scamami czyli po prostu nie wypłacają już. Jedynie nieliczne firmy GPTR są wypłacalne, ale co za tym idzie mamy niższe stawki za kliknięcie w baner reklamowy.

 2. powodzenia na sesji, a później w świecie zarabiania pieniędzy oczywiście tysiączka albo i więcej miesięcznie Ci życzę z okazji Nowego Roku 🙂

  1. Nie dziękuję:), mimo że czas już na przygotowania to i tak automatycznie włączam blogi i czytam, ale po sesji będzie czas na rozwój stron.

 3. Cel 700 zł miesięcznie jest całkiem niezły jak na studenta 😉
  Pozdrawiam i powodzenia!

  1. Też tak mi się wydaje :)Nawet przy takiej kwocie, będzie można już poważniej myśleć o inwestycjach, oszczędnościach.

   Także pozdrawiam i nie dziękuję 😉

 4. Cel wydaje się możliwy do zrealizowania, więc życzę powodzenia! 🙂

  1. Dziękuję za komentarze, Będę starał się go zrealizować, jak najszybciej. Choć więcej czasu będę mógł poświęcić po sesji. Niby jeszcze tydzień, ale już zerówki są, więc warto się do nich przygotować i jak najmniej zostawiać na sesje 😉 Także nie dziękuję 🙂

 5. Że tak pomarudzę 😉 no i nie ma nowych wpisów ;(

  1. Spokojnie, już za niedługo wszystko ruszy 🙂

 6. Co się stało ? Nie mogłam wejść przez ostatnie 2 dni ! Tomasz co się dzieje 🙂

  1. Nie zagladalem 2 dni temu na bloga, a miął już rok, myślałem że mam jeszcze czas … Źle myślałem 😉 ale wszystko zostało opłacone, jutro mam egzamin i w czwartek ostatni. Więc już niedługo lekkie zmiany na blogu…

 7. Cel jak najbardziej realny. Podoba mi się taka metoda małych kroków na początek 700 zł potem pewnie więcej. Życzę powodzenia choć klikanie w banery raczej bym odpuszczał.

  1. Na początek może było warto, ale z klikaniem masz rację:)

 8. Życzę powodzenia w osiągnięciu tych 700 zł miesięcznie 🙂 moje plany to głównie koncentracja na blogu, jego promocja. Biorąc pod uwagę, że pracuję na etacie, dużo ćwiczę i jeszcze po pracy uczę się języków obcych, bywa ciężko. Człowiek do domu wraca zmęczony, ale szczęśliwy 🙂 choć czasem sił na pisanie już brak. Pozdrawiam.

  1. Nie dziękuję, mam nadzieję że sił Tobie jak i Mi nie zabraknie 🙂

 9. I jak z tym klikaniem w banery ? Sporo czasu wałkujesz ten temat :/

  1. Zgadza się Miki, już za moment to skończę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.