Obecny ! Studencki powrót

Witajcie,

Już od dłuższego czasu nic nie wrzucałem, nawet raportu z zarobków. Dlaczego? Było to spowodowane tym, że tych zarobków nie było… Jeden projekt praktycznie mi upadł, drugi podobnie… Całość niezbyt szła po mojej myśli, zrezygnowałem z konta seopilot, ponieważ (jak pisałem powyżej) strona praktycznie upadła. Do tego miałem problemy z kontem adsense, do którego nie mogłem odzyskać hasła. Na szczęście udało mi się odzyskać konto.

Drugą przyczyną mojej nieobecności tutaj było rozpoczęcie studiów, które, jak wiecie, pochłaniają dużo czasu. Dojeżdżam na nie, więc wygląda to mniej więcej tak: o 7 rano jadę na uczelnię, a do domu wracam około 16, a nawet raz w tygodniu o 20. Oczywiście nie jest to usprawiedliwienie, teraz już zacząłem wszystko sobie układać, organizować czas oraz ćwiczyć swoją samodyscyplinę, która w dużej mierze jest jednym z aspektów do osiągnięcia sukcesów zarobkowych, jak i innych.

Chciałbym tutaj także nawiązać do tematu http://studencki-portfel.pl/580/nowy-cel-jak-zarobic-1000-zl-miesiecznie-2 , ten próg nie został przeze mnie osiągnięty z przyczyn technicznych. Tak miałem zorganizowany czas, że przez 2 tygodnie wgrywałem nowy system… Czas to zmienić.

Jeśli jednak chodzi o temat: 1000 zł miesięcznie, to z obserwacji innych użytkowników, osób, z poszczególnych dziedzin, które wymieniłem, cel ten można jak najbardziej osiągnąć. Jedyne, co radziły osoby piszące do mnie i komentujące posty, zajmując się wszystkimi sposobami, możemy się zdziwić, nie widząc zarobków. Po prostu, co za dużo to nie zdrowo… Warto z tej listy wybrać, jeden maksymalnie trzy sposoby, zależnie od ilości naszego wolnego czasu i tylko w nich poszerzać swoją wiedzę i zarabiać. Tak, też będę starał się zrobić, wiadomo warto iść w stronę jakości niż ilości.

Niemniej, każdy ze sposobów omówię pokrótce, myślę, że każdemu z tematów poświecę jeden wpis, oraz klika dni na rozpoznanie rynku. Na pewno dla osób zainteresowanych będzie to pomoc na sam start.  A Wam, który ze sposobów najbardziej się podoba?

12 comments
 1. to czekamy na efekty i cieszymy się z powrotu 🙂

  1. Dziękuję za komentarz 🙂 Mam już swój wyznaczony cel, teraz będę starał się do niego dotrzeć 🙂

 2. To super ! Już chciałem do Ciebie pisać co się dzieje … Czekam na realizację celu no i napisz coś o sposobach, bo tylko je wymieniłeś.

  1. Dziękuję za komentarz, teraz ładnie rozpoczął się miesiąc zacząłem działać w GPTR i napiszę o tym wpis już niebawem.

 3. Rozumie że chcesz dorobić 1000zł miesięcznie ale na boku? czym się zajmujesz, co studiujesz?

  1. Tak chcę zarobić 1000 zł miesięcznie, na boku ? w sensie nielegalnie ? Bo oczywiście ma być wszystko legalnie. Tzn. Każdy dochód będę rozliczał.

 4. Fakt, że studia potrafią pochłonąć, niestety czasem aż za bardzo, sam o tym dobrze wiem. Powodzenia w każdym razie.

  1. Dzięki za komentarz, no dużo osób mówi, że jak studia to ma się dużo czasu, niestety nieraz jest inaczej.

 5. Cel realny, wymaga pracy, co oczywiste, ale da się osiągnąć, czego życzę 🙂

  1. Nie dziękuję 🙂 Dokładnie tak jak piszesz, pracy trzeba wiele, dużo razy przeliczyłem to i myśląc, że daną rzecz robię chwilę, na zegarku wychodzi kilka godzin…

 6. No, A Już myślałem, że Ci się znudziło ! Czekam na kolejny wpis… Pozdro

 7. Gratuluje decyzji powrotu do działania !
  Sam jestem studentem, i uważam, że ten czas to najlepsza pora na finansową edukację i budowę portfela dochodów pasywnych !
  W pełni dorosłe życie wejść z finansową wiedzą, i zarabiającymi aktywami jest dużo łatwiej !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.