Kolejny cel zrealizowany ! 23.08.2013

Witajcie

Chciałbym się z Wami podzielić radosną dla mnie wiadomością, że kolejny założony cel został zrealizowany! 28 listopada 2012 roku napisałem post odnośnie nowego wyzwania, dokładnie zgromadzenia odpowiedniej ilości środków na nowy telefon. Otóż chciałbym ogłosić wszem i wobec, że ciężką pracą udało się! J Były chwile trudne, chwile zawahania, licznych natrętnych myśli… Wiele osób mnie wspierało, jednak znalazły się też negatywne opinie, jak i uśmiechy na twarzy, gdy stwierdziłem, że chcę kupić Iphone. Każda z tych osób mnie motywowała, nawet negatywne i bardzo krytyczne słowa mogą bardzo zdopingować. Tym samym jestem posiadaczem owego telefonu. Mam wiele planów co do niego, myślę, że mogę go nazwać inwestycją, z biegiem czasu będę o wszystkim Was informował.

Dwa słabej jakości zdjęcia :

 

Jedyną okolicznością, z której nie jestem zadowolony, jest fakt, że na cel zarobiłem, w głównej mierze, pracując fizycznie, a chciałem to osiągnąć jedynie z wykorzystaniem komputera i internetu… Może to jest myśl na kolejne cele, ale o tym niebawem. Pamiętajcie dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych…

A Wy jakie macie cele? Też Was tak motywują?

 

20 comments
 1. Nieźle gratuluję ! Teraz kolejny cel i pokaż co zrobiłeś, bo mało piszesz o tym.

  1. Dziękuję za komentarz, postaram się to zrobić jak najszybciej.

 2. O jejku.. mogłeś skompresować nieco te zdjęcia. Pierwszy ma 4 Mb 🙂

  1. Może masz rację, postaram się podmienić je.

 3. No zdjęcia troszkę za duże, ale widać ze dazysz do wymierzonych celów, powodzenia w następnych wyzwaniach.

  1. Dziękuję za komentarz 🙂

 4. Gratuluje, niech ci służy.
  Nie martw się następny kupisz sobie za pieniądze zarobione w internecie.

  Pozdrawiam

  1. Do tego będę dążył, postaram się do tego dojść jak najszybciej.

 5. gratuluję 🙂 osiąganie założonych celów jest zawsze dobrą motywacją 🙂

  1. Motywują bardzo mocno, chodź zauważyłem, że odrywają też od pracy 😉

 6. Jak się sprawuje telefon ? Staram się czytać Twojego bloga, może napisałeś cos o znizkach? Na tym przecież można zapszczedzic.

  1. Dobrze, jestem bardzo zadowolony. Chodź jeszcze testuje, instaluje, usuwam itd. Mam już pewne pomysły, o których na pewno tutaj napiszę. O zniżkach ostatnio właśnie znajomi mówili, abym coś napisał, znajdzie się taki wpis niebawem.

 7. Jeśli czegoś bardzo chcesz to niezbyt odległe to jest. Osiągnąć można wszystko o czym się tylko pomyśli. Warunkiem jest postawienie sobie celów i skuteczne ich realizowanie.
  Gratuluje wytrwałości.

  1. Dziękuję za pozostawienie komentarza 🙂

 8. Czemu akurat Iphone? Płacisz dosyć sporo za markę, specyfikacja sprzętowa nie powala na nogi 😉 Jestem ciekaw czy będziesz używać konkretnych aplikacji, które oferuje Apple – przecież nie żyjesz w stanach zjednoczonych 😉 Jeśli masz konkretny pomysł na wykorzystanie potencjału drzemiącego w tym malutkim urządzeniu przedstaw je również tutaj na blogu z chęcią przeczytam. Sam kilka miesięcy temu dokonałem zakupu Nexusa 4 i stale szukam możliwości usprawnienia pracy z blogiem przez telefon, więc z chęcią przeczytam! gratuluje, kolejny krok do przodu.

  1. Czemu Iphone ? Ciężko określić to jednym słowem, czy zdaniem. Przyczyniło się do tego wiele rzeczy i sytuacji. Telefon bardzo mi się podoba, wszystko czego oczekiwałem dostałem, telefon także zakupiłem z dodatkowym ubezpieczeniem więc za same urządzenie zapłaciłem mniej niż średnia cena na allegro. Co do tego urządzenia, mam pewne plany które chciałbym w niedalekiej przyszłości zrealizować. Jeżeli zacznę to realizować, na pewno napiszę na blogu.

  2. Jeśli chodzi o usprawnienie pracy na blogu przez telefon to chyba wordpress oferuje najciekawsze rozwiązanie, tj. publikację przez maila. A jak to już skonfigurujesz u siebie (najlepiej w Jetpacku) to wysyłanie maila z telefonu nie powinno zajmować zbyt dużo czasu.

   1. Dzięki za porady, będę to testował w wolnych chwilach.

 9. Co pozostaje powiedzieć: good job 😉 chociaż te zdjęcia trochę duże, mam na mysli wagę 😉 ale poza tym bardzo mi się podoba…

  1. No już dawno miałem to zmniejszyć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.