Textmarket – Zacznij zarabiać na pisaniu tekstów

Witajcie,

Dzisiaj przedstawiam Wam pierwszy serwis polecany przeze mnie, umożliwiający dodatkowy zarobek, każdej osobie posiadającej jedynie komputer oraz łącze internetowe.

Serwis Textmarket.pl – Czyli giełda unikalnych treści i artykułów. W bardzo dużym skrócie, pisząc teksty, praktycznie na dowolny temat, możemy otrzymać pieniądze za sprzedanie ich właśnie na tej giełdzie. Serwis jest w pełni darmowy i bardzo prosty w obsłudze.

Teraz bardziej szczegółowo :

– Wchodzimy na stronę www.Textmarket.pl ,

– Klikamy w duży button ” Załóż darmowe konto”,

– Wypełniamy odpowiednie dane i potwierdzasz je poprzez e-mail,

Od tego momentu jesteśmy w posiadaniu konta na Textmarket, Teraz wystarczy, że zalogujemy się na własne konto :

-Klikniemy w „Sprzedaż artykułów”,

– Dodamy grupę np. Turystyka

– Wgrywamy artykuł, wypełniamy tytuł, wybieramy kategorię i Piszemy….

Piszemy tekst…, na dole wyświetlana jest ilość znaków, oraz cena którą otrzymamy za wystawienie tekstu na giełdzie. Według strony za każdy tekst 1000 znaków otrzymujemy 2,7 pln. Nie musimy być magistrem polonistyki. Wystarczy, że orientujemy się w popularnych dziedzinach życia i potrafimy pisać o nich z użyciem odpowiednich słów kluczowych.Czyli umieszczając tekst do Grupy Turystyka, starajmy się umieścić dwa czy też trzy razy słowo kluczowe „Turystyka”. Tekst oczywiście musi być spójny, poprawnie ortograficznie oraz stylistycznie.

Na wielu stronach widziałem dowody sprzedaży oraz wypłat, więc serwis jest w pełni bezpieczny i pewny. Myślę, że warto spróbować, Sam w tym tygodniu mam zamiar napisać kilka artykułów, które wystawię na giełdę.

O rezultatach sprzedaży będę Was informował. Warto zapoznać się, że stroną, gdyż znajdziemy tam wiele potrzebnych informacji, niemniej jeżeli macie jakieś pytania to piszcie… Na pewno postaram się pomóc.

Jeżeli coś sprzedacie pochwalcie się tutaj 🙂

 2 comments
  1. Witam, juz wiedzialem wczesniej ta strone i przylaczam sie do autora artykulu iz jest przydatny, informacyjny, oraz informuje o bardzo dobrej stronie gdzie mozna zarobic.

    Pozdrawiam,

    Mateusz

  2. Zawsze znajdzie się jakiś sposób, żeby dorobić klika złotych do budżetu domowego. Jeśli ktoś lubi i umie pisać teksty taka opcja na pewno warta jest rozważenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.