Comiesięczny raport – Marzec 2013

Witajcie,

Dzisiaj nadszedł czas na drugi raport, który mam nadzieję, będę prowadził jak najdłużej i jak najstaranniej. W tym miesiącu mało co się działo, mimo wielu moich działań. Myślę, że spowodowane to zostało świętami. Mam nadzieję, że w tym miesiącu ruszę z nową stronę, jedną pomału „Sprzątam” Więc od następnego tygodnia chcę być posiadaczem 3 stron. Wiem, że jest to mała liczba, ale chce mieć je wykończone, przed rozpoczęciem nowych projektów. O nowej stronie napiszę na blogu, może temat kogoś zainteresuję, będzie łączył troszkę zabawy z możliwością zarobku.  Przechodząc do raportu, zyski w Marcu wyglądają następująco:

1. Google Adsense (W marcu: 0 € ) Reklamy pomału pojawiają się na stronach.

2. Prolink (+ 45,44 zł)

3. Inclick.pl (0 zł)

4. biznesmails.com ( +0,10 zł)

5. imperiumreklamy.com (+0,50 zł)

6.Jednorazowa reklama na stronie ( 0 zł)

7.Kieszonkowe (+100)

6.Inne (+50 zł)

Jeżeli chodzi o zarobki „Inne” w skład wchodzą : oszczędności-> reszta, która została po zakupach, małe zlecenia, porady.
Kwoty podane na czarno to te, które uzbierałem w programie, ale z różnych przyczyn nie wypłacałem (np. nie liczę zarobków z Adsense, ponieważ jeszcze tych pieniędzy nie mam… W prolinku, także pieniędzy nie wypłacam, ponieważ trzeba liczyć się z podatkami. Sam będę wykorzystywał kwoty wewnątrz serwisu, wykorzystując je na kupowanie linków)

Informacje odnośnie bloga:

1. 800 unikalnych użytkowników

2. 2 079 odsłony

3. PR 2

Statystyki troszkę zmalały, mimo, że inne wartości np. czas spędzany na stronie wzrósł.

Wydatki poniesione w marcu

(wszelkie przejedzenie pieniędzy, inwestycja w strony, reklamę, domeny i hosting)
1. – 300 zł odzież

6. – 100 zł przejedzone

RAZEM:

Przychody: +  150 zł

Wydatki: – 400 zł

Bilans: – 250 zł

 

Nie ma to jak wydawać więcej niż zarabiać… Ten miesiąc w statystykach powiedziałbym, że wyszedł bardzo mizernie. Spodziewałem się tego, gdyż większość prac to prace ulepszające serwisy, a nie związane z ich promocją. Mam nadzieję, że z miesiąca na miesiąc minus będzie się zmniejszał.

A jak u Was wypadł marzec  ?

4 comments
  1. Co tak slabo, ale fajnie to piszesz, czekam na kolejny wpis. Zycze plusa na kolejny miesiac !

    1. Z tym miesiącem może plus się jeszcze nie pojawi, ale wykonałem dużo pracy, co mam nadzieję, że przyczyni się do plusa w kolejnym miesiącu 🙂

  2. Fajnie, że piszesz szczerze, że nie najlepiej to teraz wygląda u Ciebie. Jak z wizytami na innych blogach? E-Biznes to zajęcie wymagające sporego poświęcenia, czasu i cierpliwości, ale efekty będą za jakiś czas już widoczne.

    1. O To mi właśnie chodzi, a dzięki temu pomagam sobie, ponieważ przed pisaniem raportów nie zdawałem sobie sprawy gdzie niektóre pieniądze trwonię…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.