Comiesięczny raport – Luty 2013

Witajcie,
dzisiaj dodaję raport, którego bardzo długo nie wrzucałem. Zdecydowałem się na niego tak późno, ponieważ w różnych miesiącach nie wiedziałem, dlaczego mój portfel jest chudszy o 50 czy 100 zł. Długo się zastanawiałem i dociekałem czy po prostu je przejadłem, czy może zainwestowałem. Jak znalazłem odpowiedź, to znowu nie wiedziałem, co się stało z kolejną „stówką”. Troszkę zagmatwane, ale tak to właśnie wyglądało. Do tworzenia raportów zmotywowała mnie moja mama, która co miesiąc wszystko zapisuje, każdy wydatek, każde pożyczone pieniądze itp. Teraz widzę, ile to wszystko daje.
Firmy, na których zarabiam (zmniejszyłem póki, co ich liczbę, bo mając masę kont, można nic nie zarobić, dlatego chcę się skupić na tych wybranych firmach, jak już osiągnę wymierzony próg zarobkowy, dołożę kolejną firmę):

1. Google Adsense (W lutym: 1 € )

2. Prolink (43,36 zł)

3. Inclick.pl (10 zł)

4. biznesmails.com (0.10 zł)

5. imperiumreklamy.com (4,19 zł)

6.Jednorazowa reklama na stronie (+ 100 zł)

6.Inne (+ 172 zł)

Jeżeli chodzi o zarobki „Inne” w skład wchodzą : kieszonkowe, oszczędności-> reszta, która została, małe zlecenia, porady.
Kwoty podane na czarno to te, które uzbierałem w programie, ale z różnych przyczyn nie wypłacałem (np. nie liczę zarobków z Adsense, ponieważ jeszcze tych pieniędzy nie mam… W prolinku, także pieniędzy nie wypłacam, ponieważ trzeba liczyć się z podatkami. Sam będę wykorzystywał kwoty wewnątrz serwisu, wykorzystując je na kupowanie linków)

Informacje odnośnie bloga:

1. 1500 unikalnych użytkowników

2. 3 382 odsłony

3. PR 2

Ze statystyk jestem bardzo zadowolony, widać progres. Mam nadzieję, że nowi czytelnicy znajdą coś dla siebie.

Wydatki poniesione w lutym (wszelkie przejedzenie pieniędzy, inwestycja w strony, reklamę, domeny i hosting)
1. – 65 zł Domena bloga opłata za rok.

2. -45 zł Domena strony zarobkowej

3. -45 zł Domena strony zarobkowej

4. -84.87 zł Hosting w jupe.pl

5. -45 zł Hosting w webq.biz

6. -50 zł przejedzone

 

RAZEM:

Przychody: + 272

Wydatki: – 334,87 zł

Bilans: -62,87 zł

W tym miesiącu na czerwono, ale podsumowując: minus jest lekko uzasadniony tym, że musiałem opłacić domeny i jest to wydatek raz do roku. Wiadomo – początek roku, więc wydatki są większe. Teraz kwestia czy uda się odrobić stracone pieniądze. Nie chcę nic zapeszać, więc nie będę na to pytanie odpowiadał.
Plany mam różne, postaram się na bieżąco pisać. Konkurs na najlepszy blog został zakończony, zatrzymaliśmy się na 3 miejscu! Jestem z tego powodu bardzo zadowolony, co do szczegółów napiszę już niebawem, jak będzie wszystko podliczone.

 

7 comments
 1. A nie mówiłem że masz duże szanse na 3 miejsce?
  Pytanie, mógł byś się pochwalić od ilu UU załapałeś się na adsense?

  1. Jeżeli chodzi o Adsense to ciężko stwierdzić, bardzo długo ich reklam nie wklejałem, a jak przyszedł czas na to to od razu zaakceptowali.

 2. Witam!

  Wywiad z profesjonalnym inwestorem Bartoszem Szymą już na moim blogu: http://www.lukaszwitosz.pl/2013/03/bartosz-szyma-inwestor-wywiad.html

  Polecam – cz. 1, a niedługo także część 2

  Pozdrawiam.

 3. Witam, Właśnie natrafiłem na tego bloga, bardzo fajny i przydatny. Widzę masz już dochody z internetu, sam do tego dążę, może znajdę tutaj kilka wskazówek.

  1. Myślę, że znajdziesz 🙂 Dziękuję za opinię.

 4. Widzę, że w konkursie jesteś na trzecim miejscu ? Gratuluję 🙂

  1. Właśnie ta ten temat napisałem na blogu, Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.