Sesja, sesja i po sesji

Witam,

W tym miesiącu bardzo dużo się działo, aż za dużo…    W sumie zaczynając od początku to, na blogu lekkie opóźnienia, troszkę problemów dodatkowo reszta projektów legła w gruzach, domeny powygasały.Powodem tego było moje zaangażowanie w sesje, nie było nawet okazji sprawdzać maila, wchodzę wczoraj a tam … kilkanaście wiadomości od czytelników bloga, że „coś jest nie tak z blogiem”. Wchodzę wiec na stronę i widzę, że domena nie odpowiada.

Po sprawdzeniu, dowiedziałem się, że minął rok i przyszedł czas na opłacenie domeny ! Tak to już rok. Sam się dziwie jak ten czas leci. Troszkę się przestraszyłem, ale wszystko zostało dzisiaj opłacone i wróciło do normy.

Jeżeli chodzi o sesję, to chciałem wszystko zaliczyć w pierwszym terminie. Cel został zrealizowany tym samym mam 2 tygodnie na „ogarnięcie” wszystkich swoich spraw związanych z internetową działalnością. Już oficjalnie mogę powiedzieć, że jestem na 4 semestrze 🙂

Na przełomie kilku dni, blog zostanie troszkę odświeżony, dojdzie kilka pomocnych rzeczy, oraz pojawi się pierwszy raport. Już dużo razy o nim pisałem, ale nim się obejrzałem była połowa następnego miesiąca. Dlatego, raport zacznie powstawać już dzisiaj, dzięki temu będę mógł zobaczyć swoje wydatki, przychody.

A jak tam u Was studenci sesja ?

 

3 comments
  1. Widziałem, że domena jest już 'na wygasaniu’ 🙂

    1. Dobrze, że udało się wszystko tak jak zaplanowałem. W innym wypadku nie wiem jak by to było, ale dobrze, że było jak było 🙂

  2. Ach, sesja…
    Swoją pierwszą mam już za sobą. Nie wiedziałem, że może tak bardzo absorbować czas. Również musiałem zawiesić inne działania, ale już po wszystkim i można ruszyć ze zdwojoną siłą. 😀 (Tym bardziej, że teraz dwa tygodnie wolnego)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.