inCLICK.pl – Praca dla uczniów i studentów

Witajcie,

We wstępie chciałbym powiedzieć, że przez ostatni miesiąc wiele się działo. Dostałem malutkie zlecenie, stworzyłem nową stronę. . W efekcie powstała moja pierwsza strona stworzona specjalnie do zarobków. Ale zacznę od początku… Znalazłem kilka firm umożliwiających zarobek w Internecie, postaram się na bieżąco je testować i opisywać na blogu.

Pierwszą firma, jaką chcę Wam przedstawić, umożliwia zarobek poprzez wykonywanie różnych zadań. Tak jak już napisałem w temacie, serwis jest przeznaczony dla uczniów i studentów, nawet jest mała informacja na ten temat, że osoby rejestrujące się muszą mieć od 16 do 26 lat. Nasz wiek, jak i dane, są weryfikowane, gdyż musimy wysłać skan legitymacji.

Za każde wykonane zlecenie otrzymujemy punkty, przelicznik wynosi 50 pkt = 0,50 zł. Do głównych zadań należą: np. pisanie na forach, komentowanie blogerów, wypełnianie ankiet, zakładanie różnych kont w serwisach czy bankach itp.

Z tego co widzę, zadań jest dość dużo, co chwilę można spotkać nowe oferty, więc wróżę dobrą przyszłość tej firmie. Sam mam konto od niedawna, ale postaram się jak najszybciej dojść do minimum wypłaty, które wynosi 50 zł, a wypłaty są realizowane na konto bankowe. Swoją przygodę z tym serwisem będę opisywał w miarę możliwości. Myślę, że po tygodniu wykonywania zadań będę mógł coś więcej napisać. Jeżeli ktoś chce się dołączyć do zarabiania to zapraszam- InClick.pl

A Wy co myślicie o tym serwisie ?

14 comments
 1. Ciekawy, intrygujący adres www bloga + niezła szata graficzna. Mysle, ze wielu studentów zainteresujesz tematyka zarabiania w internecie

  1. Nom, też mi się tak właśnie wydaje. Sam tam działam, chodź póki mało co mogę powiedzieć. Pod koniec tygodnia coś więcej napiszę.

 2. Mnie jakoś nie przekonują tego typu serwisy internetowe. Jako laik mogę powiedzieć, że już lepszą opcją byłoby chyba wejście w AdSense.

 3. Ale, aby wejść w AdSense musisz stworzyć stronę, nie każdy to potrafi. A tak, jeżeli coś zarobię to będzie zawsze coś…

 4. To ile już na tym zarobiłeś ? Kiedy kolejne wiadomości na temat tego systemy ?

  1. Póki co kilka, w przeliczeniu punktów zarobiłem kilka złoty.
   Dość dużo zadań trzeba wykonać. Później opiszę to, a wpis kolejny już niebawem 🙂

 5. Niby tak, ale jakoś wiesz.. Moim zdaniem są to niewielkie kwoty, na adsense zapewne można więcej wycisnąć. Wydaje mi się, że założenie witryny własnej to takie trudne nie jest.

  1. Ale znaleźć ciekawy pomysł, myślę że to nie dla każdego. Sam będę także stawiał stronki pod adsense i także będę wszystko tutaj opisywał. A tobie jak idzie ?

   1. Ja jeszcze nie tworzę stron pod reklamy, ale bardziej skupiam się na oszczędzaniu i to jest jeden z głównych moich priorytetów. Ale nie ukrywam, że i za AdSense bym się wziął z miłą chęcią. Kwestia tylko czasu, tak mi się wydaje.

    PS. W jakiej tematyce postawiłeś swoją pierwszą stronę pod reklamy?

 6. Hej, choć już od kilku lat jestem poza zakresem wiekowym 19-26 🙂 to sam z racji rozpoczęcia oszczędzania i zainteresowania się tematyką dodatkowego dochodu, natrafiłem na kilka serwisów typu opisywany tutaj inclick (tzw. buxy). Moje odczucia? Na pierwszy rzut oka kuszące, ale po spędzeniu kilku minut na klikaniu i robieniu zadań za marne grosze, dochodzę do wniosku, że lepiej w tym przedziale wiekowym zainwestować czas w naukę i zdobywanie wiedzy. Chociażby wiedzy potrzebnej do tego, jak zrobić serwis typu inclick, a nie stać się jego użytkownikiem. Pozdrawiam.

  1. Masz rację, ale staram się testować. Wiadomo, że jak stworzysz taką stronę to potrzeba użytkowników 😉 Z buxami też zaczynałem, jak można zobaczyć w poprzednich wpisach, idzie się zdenerwować…

 7. Prosimy o odpowiedź na kilka pytań, które pozwolą nam lepiej dopracować koncepcję narzędzia umożliwiającego przeprowadzanie business case’ów oraz optymalizacji współpracy w nauce pomiędzy studentami.

  Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1Pwsy1mk-G3Y8QsqLZQA0AUL2Cc1eEfAYGJanOE_UIoY/viewform?pli=1

  1. Proszę bardzo, ankieta wypełniona oraz wysłana.

 8. Wiecie co ja Wam powiem? Dziwnie wygląda zapracowywanie się na przez 3 miesiące dla 50ciu złotych. Znalazłem jakiś czas temu coś dużo ciekawszego i oczywiście bardziej dochodowego. Nie z każdym chciałbym się tym podzielić, bo nie każdy będzie się nadawał ale porozmawiać możemy. Zarówno z twórcą tej strony jak i użytkownikami. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to niech się odzywa. Najszybciej na gadu 5365900 ale i nr tel. wchodzi w grę. Nie opiszę tego tutaj bo to fizycznie niemożliwe. Może zrobi to Tomek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.