Nowy rok, nowe plany, nowe wyzwania

Witajcie,

Sylwester już za kilkanaście godzin, tym samym początek nowego roku czas zacząć.  Odnośnie 2012 roku, mam dobre zdanie, nie będę się na ten temat za bardzo rozpisywał. Ogólnie jeżeli chodzi o moją działalność w internecie, to działałem stanowczo za mało, co z przyszłym rokiem chcę drastycznie zmienić.Na pewno zminimalizuję błędy, które popełniałem, oraz postaram się wziąć za rzeczy na które nie miałem czasu.

To troszkę śmieszne, mija rok, zerkam na mojego rejestratora domen, a tam mija jednej domenie ważność. Co oznacza, że przez cały rok, nie miałem czasu aby się nią zainteresować. Po prostu śmieszne… Ale nie łamie się, gdyż z niektórych działań jestem zadowolony. Muszę wyciągnąć odpowiednie wnioski z tego i zacząć bardziej układać, uporządkować własny czas. Wczoraj dodatkowo przyszedł na maila rachunek za serwer. Wszystko tak się ułożyło, że wraz z nowym rokiem zaczynam praktycznie od zera. Muszę opłacić serwer, domeny, a oszczędności klasyfikują się na poziomie zera i minusa.

Już niebawem napiszę, jak można szybko zgromadzić odpowiednią ilość pieniędzy by zacząć działać, czyli początkowe działania, tworzenia własnego bloga, po dalsze działania, aż do wyboru firm i umieszczaniu reklam. Odnośnie pozycjonowania, szykuje się małe zamieszanie, ale mam nadzieję, że niektórym się spodoba.

Tak więc nadchodzi czas, aby działać dalej, aby moje pomysły w końcu zaistniały, a tym samym zarobki zaczęły wypełniać konto :).  Test GPTR, nadal będzie trwał, wraz z początkiem miesiąca zacznę bardziej obszernie działał. Chce powiedzieć, że te testy to początek do początkowego wstępu. Może coś z tego wyjdzie, zawsze będzie można przeznaczyć zarobione pieniądze na reklamę w tych programach. Zobaczycie jak to wyjdzie …

A tak na zakończenie, chcę Wam życzyć udanej imprezy sylwestrowej, spełnienia wyznaczonych celów, oraz aby ten rok był dla nas wszystkich jeszcze lepszy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.