Zarabianie na klikaniu – test 001 1/5

Witajcie,

Dzisiaj ciąg dalszy testów klikania w reklamy, czyli mój udział w Bux’ach PTC, PTR, GPTR, PTP. Założyłem kilka kont w polskich serwisach, kilka też już miałem z dawnych czasów, fajnie, że nie zostały usunięte.Co do testu nie jestem zadowolony, w dalszej części dowiedzie się dlaczego. Dodatkowo miałem bardzo dużo pracy na studiach i przez klika dni nie klikałem w reklamy. Dzisiaj mam akurat dzień wolny, mam nadzieję, że wszystko nadrobię. Chcę dołożyć klika nowych firm, póki co klikam nadal w dwóch które podawałem wcześniej:

 1. http://www.deltaclicks.com/?ref=koli502
 2. http://www.clixbanner.com/?ref=koli502

 

Poniżej przedstawiał małe statystyki z klikania:

Małe podsumowanie powyższej tabelki:

Jak widzimy łącznie klikałem 5 dni, przez które kliknąłem łącznie w 258 reklam. Zajęło mi to 200 minut (Czyli 3 godziny i 20 minut). Dzięki temu zgromadziłem zarobki rzędu 0,75 $ po aktualnym przeliczniku wychodzi 2,36 zł. Ponad 74 grosze na godzinę 😀 Czyli na swój cel musiałbym klikać 2700 godzin, przy limicie 40 min na dzień daje nam ponad 4 tysięcy dni klikania. Troszkę liczby abstrakcyjne, a do tego trzeba mieć świadomość, że każda firma może w każdej chwili upaść i nie dostaniemy złamanego centa.

Ale nie poddaje się i zwiększę liczbę firm i zobaczymy jak to będzie wyglądało, pod koniec następnego tygodnia.Jak pisałem na samym początku, klikam także w polskich firmach oto lista:

 1. http://grosze.net/?r=index&u=Koli502
 2. http://sejfik.com/pages/index.php?refid=koli505
 3. http://imperiumreklamy.com/pages/index.php?refid=koli502
 4. http://biznesmails.com/pages/index.php?refid=koli502

 

Jeżeli potrzebujecie pomocy, możecie pisać w komenarzach, Ale myślę, że na stronach jest wszystko ładnie opisane, od siebie dodam, abyście uważali na linki z minusową wartością tzw. „Cheat link” Jest to takie sprawdzenie nas czy nie używamy botów. Dodatkowo, jeżeli ktoś już pozna serwisy, niech zainteresuje się artykułem PTP w „sejfiku” i „imperiureklamy”.Sam klikam w pierwszej firmie we wszystkie reklamy, a zarobki punktowe wymieniam na reklamę, która reklamuje PTP z drugiej firmy dzięki czemu zysk jest troszkę powiększony.

Przy tych firmach, będę także wstawiał statystyki, ale będą dotyczyły jedynie zarobków, wszystkie firmy klikam równolegle, w zakładkach przeglądarki co sprawia, że czas jest o wiele więcej skrócony.

8 comments
 1. GTPR od zawsze opierało się na poleconych. Samotnemu klikaczowi ciężko dojść do minimum, przez co po pewnym czasie się zniechęca, co daje oczywiście zarobek adminowi. Jedynym sposobem na pasywny zarobek jest PTP. Albo właśnie promowanie programu w celu zdobycia jak najwięcej poleconych.

  1. Troszkę promuję PTP, Napiszę ile tam już mam. Odnośnie klikania to bardzo słabo, firmy upadają z dnia na dzień, tak samo szybko powstają… ehhh Nie wiem, zobaczę jak będzie po nowym roku i zacznę dalej klikać.

 2. Paluchy nie bolą?;)
  Szkoda Twojego cennego czasu.

  1. Hehehe 🙂 Tak sobie, troszkę żmudne, masz rację, palce mogą boleć 🙂

 3. Kiedyś też w to się bawiłem, zarobiłem nawet jakieś 20$, niestety czas w to włożony nie był współmierny do zarobków, dodatkowo z kilkunastu firm w jakich działałem wypłaciłem tylko z dwóch, wiem że i one już nie działają. Jeżeli wypłaciłeś już coś to gratuluję i życzę dalszych sukcesów, jeżeli jeszcze nic nie wypłaciłeś z tych tzw. „firm” to sugeruję zajęcie się innymi, bardziej wiarygodnymi sposobami zarabiania w Internecie. Pozdrawiam…

  1. Dokładnie tak, aby coś zarobić, na prawdę trzeba szybko działać i być cały czas na bieżąco. Zobaczymy jak to będzie.

 4. Nie lepiej poświęcić czas na zbudowanie czegoś konkretnego? Czegoś co jest stabilne i zarabia? Przecież takie ciągłe szukanie czegoś nowego nie ma większego sensu. I tak nie da się wyklikać minimum zanim program zamkną 🙂

  1. Z Tym masz rację !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.