Zarabianie na klikaniu – test 001

Witajcie,

Dzisiaj ruszam z pierwszym testem na blogu, dotyczyć będzie on zarabiania w internecie poprzez klikanie w reklamy. Firmy takie często określane są jako Bux’y, PTC, PTR, GPTR, PTP, Wszystkie z angielskiego, oznaczające płatność za klikanie, czytanie, promowanie itp. Jest kilka polskich firm wartych uwagi, reszta jest zagraniczna, mimo że zarabiamy tam w euro centach, to niestety póki co są to bardzo, bardzo groszowe sprawy. Ale jestem zdeterminowany, bardzo lubię wyliczyć, kombinować w takich firmach, dlatego postaram się wszystko posprawdzać i przedstawić Wam swoje rezultaty.

Na pewnym forum wyczytałem, że idzie na tym nawet dobrze zarobić. Nawet powstał mini poradnik, z listą 24 firm, które mają gwarantować zysk 200 zł. Zdaję sobie sprawę, że będzie mnie to kosztowało wielu godzin klikania, dlatego liczbę firm zmniejszę o połowę czyli 12 firm (W zależności, ile czasu będzie mi to wszystko zajmowało, nie zamierzam codziennie spędzać 2 godzin na klikaniu w reklamy 😉 ). Z tych firm, takim moim małym celem jest osiągnięcie 100 zł na koncie w 30 dni. Czy mi się uda to się okaże. W pierwszych dwóch firmach zacząłem już klikać, 2 dni już za mną, teraz będę poszerzał tą listę i myślę, że od poniedziałku, będę miał już konta w tych 12 firmach.

Lista firm:

 1. http://www.deltaclicks.com/?ref=koli502
 2. http://www.clixbanner.com/?ref=koli502

 

W exelu zrobiłem tabelkę, przedstawia ilość wyklikanych reklam, czasu jaki spędziłem przy klikaniu, sumę zarobków w dniu, oraz łącznie:

Mam nadzieję, że to pomoże każdemu zdecydować, czy jest to opłacalne, czy też nie. Pamiętajmy, że za każdego poleconego, także otrzymujemy wynagrodzenie, dlatego warto polecać firmy swoim znajomym, tym samym powiększamy nasz zarobek. Taki mały raport z tabelką, oraz aktualnymi firmami będę umieszczał raz na tydzień. Myślę, że w każdą niedzielę.

Aktualne firmy to także, ważny aspekt, ponieważ w każdej chwili firma może zostać „scamem” czyli przestać wypłacać użytkownikom wynagrodzenie. Z dnia na dzień, padają i powstają nowe takie firmy, to jest jedno z utrudnień, ponieważ nie wiemy kiedy firma przestanie płacić, czy przestanie istnieć. Postaram się śledzić cały temat i dawać odpowiednie wskazówki.

Klika ktoś z Was w takich firmach ?

8 comments
 1. Szkoda czasu. Nigdy nie wiadomo, która firma okaże się scamem.

  1. To jest fakt, że nie wiadomo, ale nawet jeżeli firma okaże się scamem to reagując szybko można np. wykupić reklamę promującą następną firmę, aż z któregoś się wypłaci. Nie mówię. że będę klikał cały czas, ale chce to sprawdzić.

 2. Wiem, że idzie na czymś takim zarobić, ale samemu nie wiem, może z poleconymi ?

  1. Spróbuję samemu, oraz postaram się zdobyć poleconych. O wszystkim będę pisał na blogu.

 3. Tak jak przedmówcy – szkoda czasu. Wszystkie te GTPRY (obecnie jako strony, wcześniej jako czytanie i klikanie w maile) dają zarobić, ale tylko adminowi. Lepiej byłoby jakbyś założył takie coś. To byśmy z chęcią poczytali.

  Wbrew pozorom zarabianie w internecie proste nie jest. Tym bardziej jak nie masz własnego produktu, tylko zarabiasz jako pośrednik.

  1. Ten test ma to właśnie udowodnić, też miałem takie zdanie wyrobione, ale sięgałem opinii różnych osób i niektóre bardzo mnie zaciekawiły. Nawet te 200 zł miesięcznie, dość absurdalne, ale niby prawdziwe.

 4. Sam nawet sporo zarobiłem w takiej firmie … ale przy rozpiętości kilku miesięcy … więc przyznam, że można jak nie ma się co robić, ale żeby chociaż zwróciło się użytkowanie kompa przez ten okres „prób” zarabiania to przyznam, że jest ciężko.

 5. Witaj!
  My również posiadamy taką listę i powiem szczerze, że jest to całkiem możliwe. Buxy można także wykorzystywać w innych celach, np. reklamowanie własnej strony. A najwięcej zysków przynoszą poleceni 😉

  My oferujemy coś dodatkowego. Zgłoś się do nas i zarabiaj razem z nami z Refbackiem 75%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.