Pomóż wybrać kolejny cel – Konkurs

Witajcie,

Ostatnio stwierdziłem, że najbardziej motywującą mnie rzeczą, są jasno określone cele do których dążę. Z tym wyborem mam teraz mały problem.

Wywołane jest to tym, że chciałbym, aby tym właśnie celem był nowy telefon. Niestety na naszym rynku jest tyle ofert, że ciężko wybrać ten najlepszy. Dlatego postanowiłem zrobić mały konkurs do którego może przystąpić każda osoba, która chce pomóc Mi w tym wyborze.

Jak wziąć udział w konkursie ? Należy polubić stronę na facebooku(Kliknij „Lubie t !” Po prawej stronie ), polubić wpis na facebooku o konkursie, a następnie w nim napisać który telefon byście wybrali, który według was jest najlepszy.

Poniżej przedstawiam listę telefonów które mają coś co mi się podoba:

 1. Sony Xperia S
 2. iPhone 3/4/5
 3. Galaxy s2
 4. HTC Touch PRO2
 5. HTC ONE X
 6. HTC ONE V
 7. HTC EVO 3D
 8. Samsung Galaxy S III
 9. SAMSUNG GALAXY ACE
 10. Nokia Lumia 800
 11. Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro

 

Oczywiście, możecie dodawać swoje propozycję, jestem otwarty na wszelkie propozycje. Co jakiś czas widzę, coraz to nowe telefony, więc zdaję sobie sprawę, że tych najlepszych mogę nie znać. Telefon będę używał oczywiście do dzwonienia, pisania wiadomości, oraz korzystania z internetu. Aktualnie mam nokie 500, moja opinia na ten telefon, nie jest zbyt pozytywna, szukam jakieś dobrej alternatywy.

Na wybór telefonu daję sobie niecały tydzień. Dokładnie w sobotę  24-11-2012 wybiorę swój kolejny cel. Osoby, które podadzą telefon który wybiorę, czyli przyczynią się w jakimś stopniu do tego, będą brały udział w losowaniu w którym będzie można wygrać doładowanie w wysokości 10 zł.

Jest to pierwszy konkurs na blogu, będzie to doskonały test czy czytelnicy będą chcieli w nich brać udział, tym samym wywnioskuję czy powstaną kolejne 🙂 No, to czas zacząć działać, układać już niektóre swoje sprawy, aby nie było żadnych opóźnień w rozpoczęciu zarabiania oraz oszczędzania.

Pozdrawiam

2 comments
 1. Sam posiadam Galaxy S2 i jestem MEGA zadowolony. Mam znajomych co maja Xperie i iPhonea 4. Sam tez myslałem o tym ostatnim ale strasznie sie cieszę że wybrałem S2 na Androidzie. Nie jest tak komercyjny jak Aple.

 2. Spoko blog o samym życiu 😀
  Będę na niego częściej zaglądał.
  Zapraszam na mój!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.