Czas na własny rozwój

Witam,

Na wstępie wybaczcie, że tak mało pisze, ale niestety miałem tyle spraw osobistych, że już nie miałem sił aby włączyć komputer. Mimo, że mam wiele pomysłów, wiele rzeczy które chce sprawdzić, nie mam możliwości realizowania ich. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie zmieni mi się to i zacznę działać, Ponieważ widzę co tracę i dużo rzeczy umyka mi sprzed nosa.

Postanowiłem poszerzyć swoją wiedzę i zamierzam wziąć udział w szkoleniu SEO.  Dokładnie są to warsztaty SEO, trzy dniowe.

Tematem będzie „Pozycjonowanie 2013 – Zestawienie technik i wiedzy SEO po zmianach w Google (pingwin, panda, nietoperz)”. Tematy jakie będą poruszane są dostępne w tym wpisie : http://pozycjonowanie-stronn.pl/warsztaty-seo-3-dniowe-spotkania-online .

Z opinii na wielu forach wiem, że autor i prowadzący ma ogromną wiedzę w tej dziedzinie.Myślę, że na tyle zagadnień i wyjaśnień cena jest bardzo, bardzo atrakcyjna.  Dla osób które by chciały skorzystać, podpowiem, że podając KOD : „STUDEN7”  będzie możliwość wyboru nowych terminów.

Sam, muszę zebrać jeszcze końcówkę brakującej kwoty i zapisujemy, na pewno po szkoleniu wyrażę swoją opinię na blogu.

Postaram się poukładać i zorganizować więcej czasu aby więcej robić i pisać na blogu. Co myślicie o tym szkoleniu ?

5 comments
 1. Na pewno warto skorzystać ze szkolenia jeżeli planujesz w ten sposób zarabiać pieniądze.

  Jeżeli ktoś jest w czymś naprawdę dobry to zawsze znajdzie pracę w zawodzie czy też po prostu zarobi więcej niż przeciętnie.

  Zatem dobry wybór, daj znać jak odczucia po szkoleniu i czy było warto.

  1. Dokładnie tak, tym bardziej, że od bardzo długiego czasu się tym interesuje.

 2. Ile kosztuje szkolenie, bo nie mogę się doczytać kwoty?

  1. Dla osoby prywatnej jest to koszt 400 zł za pierwszy dzień, 600 zł za drugi, albo pierwszy dzień i drugi za kwotę 750 zł

 3. SEO w 2013 przeszło parę mocnych trzęsien ziemi. Chodzenie na skróty jest coraz trudniesze i bardziej ryzykowne. Polecam biały kapelusz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.