Czas dalej studiować

Witajcie,

Koniec wakacji, czas znowu założyć plecak i wybrać się na uczelnie. Nowe przedmioty, nowi wykładowcy. W sumie u mnie zdecydowanie na plus. Gdyż, dzięki tym nowym przedmiotom mogę stwierdzić, że jestem na kierunku, który w jakimś stopniu mnie interesuje.

Co osiągnąłem przez ten pierwszy rok studiów ? Zdecydowanie doświadczenie,wiem co mogę robić, a czego należy unikać. Jeżeli chodzi o stronę, oraz moje wyznaczone cele, jestem zdecydowanie zadowolony. Chodź wiem, że mogę osiągnąć dużo dużo więcej.

Myślę, że w tym aspekcie, dużą rolę odgrywa lenistwo, nieraz mało zrozumiałe, ale niestety jest 🙂 Staram się walczyć, panować nad tym, nawet pisząc ten post, w jakimś stopniu przemogłem się zacząłem pisać.

Dodatkowo zacząłem realizować moje projekty. Mam już kupione domeny, hosting, oraz postawiony szkielet stron. Teraz zostało mi umieszczenie treści i można działać nad pozycjonowaniem. Więc jestem w posiadaniu dwóch takich stron, jedną mam do lekkiej przeróbki.

Jeszcze w tym miesiącu chcę mieć je gotowe, będę pisał o tym, na pewno niektóre osoby interesuje na czym je mam postawione, jak można stworzyć taką stronę i jak ją reklamować.

Dodatkowo, z jednego z przedmiotów na studiach muszę stworzyć stronę z jak największą liczbą „bajerów”,domenę już kupiłem i pomału będę nad nią pracował. Jeżeli mam stworzyć sobie zaplecze, między czasie zaliczyć przedmiot to bardzo mi się to podoba 🙂

Postaram się od teraz pisać bardziej o technicznych rzeczach, mniej ogólnikowo więcej szczegółów, porad i testów.

 

4 comments
  1. Czekamy na kolejne wpisy!

  2. Ciekawy blog. Zazdroszczę pomysłu. Imponuje mi to podsumowanie. Zdecydowanie indetyfikuję się z przedstawionymi tezami. Pisz dalej. Warto tu bywać. Ewenement Internetu.

  3. Jak tam idzie ze stronami?

  4. Studiowanie to dobra rzecz, jeśli tylko ktoś chce przyswoić wiedzę – jest to najlepszy sposób.
    Kocham biżuterię o firmy Swarovski .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.