Główny cel zrealizowany !

Witam,

Dokładnie 6 miesięcy i 3 dni temu pisałem wpis w którym założyłem sobie główny cel, było to zgromadzenie odpowiedniej ilości pieniędzy na zakup auta. Tutaj możecie przeczytać ten wpis -> Kokos – Pierwsza inwestycja <-  Ogólnie czas oszczędzania miałem obliczony na 5 i pół roku, lecz chciałem to skrócić do pół roku i udało się ! 🙂

Głównym powodem powodzenia był wyjazd do Holandii,  ale nawet samo pisanie bloga, czytanie innych o oszczędzaniu, zarabianiu pomogło. Na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że każda osoba przeciętnie znająca się na komputerze jest w stanie dorobić sobie w internecie. Są to różne sposoby, od pisania postów, tworzenia stron, do tworzenia grafiki. O których napiszę już nie długo.

A tak jeszcze odnośnie samochodu, to szukałem Forda Focusa, siedziałem w Oplu Corsie, a wyjechałem Oplem Astrą. Trzeba uważać, gdyż często samochody w internecie są lekko ulepszone i w rzeczywistości mogą wyglądać dużo dużo gorzej. Sam oglądałem mnóstwo aut i nieraz byłem w szoku… jak może pięknie wyglądać w monitorze a tak na prawdę wygląda jak po gradobiciu… No nic, trzeba uważać i jeszcze raz uważać. Poniżej dwie fotki mojego zakupu, mam nadzieję, że posłuży trochę 🙂 :

 

      

 

 

 

 

 

Przez ten cały okres przyglądałem się różnym programom, lekko niektóre testowałem, więc nadszedł teraz czas na to, aby zacząć działać i przełożyć swoją zgromadzoną wiedzę na kilka złotówek :), póki co nie stawiam sobie kolejnego celu, mam kilka pomysłów, ale jeszcze jakiś czas muszę wszystko sobie poukładać…

11 comments
 1. Tak trzymać!

  Jaki był udział przychodów generowanych z działalności :internetowej” a jaki z pracy za granicą. Mógłbyś coś więcej napisać.

  1. Będę się starał 🙂 , Odnośnie udziału to ciężko jest mi oszacować, ponieważ pieniążki trafiały na te same konto i się po prostu mieszały. Nie chcę rzucać kwot czy procentów od tak.

   1. jasna sprawa, to może jakieś podsumowanie w wartościach procentowych w formie kolejnego posta:)

    Ciągnę temat z prostej przyczyny, tak naprawdę mało jest w internecie (polskim) rzetelnych informacji w temacie dochodów uzyskiwanych przez internet.

    1. Już niedługo przedstawię kolejny cel, dodatkowo co miesiąc będzie dostępny raport z zarobków w internecie i myślę, że wtedy będą najbardziej pomocne i wiarygodne informacje.

     1. Super Tomku, dzięki za info.

 2. Gratuluję zrealizowania postawionego sobie celu!
  Mam nadzieję że taka nagroda da Ci pozytywnego kopa w realizacji kolejnych celów.
  Pozdrawiam

  1. Dziękuję, masz rację jest to duży kop by działać dalej. Teraz nawet nie pisząc wpisów czytam wiele informacji na temat seo i inwestowania np. Twój blog 🙂

 3. Hej, zrobiłeś coś bardzo ważnego – zrealizowałeś cel !

  Ja nad monitorami trzymam zdjęcie takiego fajnego apartamentu… To mój cel, ale jeszcze go nie zrealizowałem.

  Jeszcze raz gratulacje !
  Pozdrawiam

  1. I jak udało się już zrealizować cel ?

 4. Moje gratulacje!
  Czekam na wpis odnośnie zarobków, te bardzo fajnie się czyta 🙂

  1. Jasne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.