Przydatna strona do monitorowania pozycji

Witam,

Od kilku dni zaczynam powracać do swoich zadań, które miały miejsce przed wyjazdem do holandii. Na początku ciężko się przestawić, póki co wszystko zacząłem od porządków. Łącznie na laptopie usunąłem kilkanaście giga niepotrzebnych rzeczy, usunąłem kilkadziesiąt zakładek i zacząłem działać. Po analizie słów kluczowych zacząłem poszukiwać narzędzia do monitorowania pozycji, z jednego bloga natrafiłem na serwis oferujący monitoring pozycji, mianowicie chodzi mi o – http://webpozycja.pl.

Dzięki tej stronie możemy w łatwy sposób dodawać własne strony, oraz słowa kluczowe które będziemy mogli cały czas monitorować. Według mnie bardzo przydatne, gdyż nie musimy wszystkiego sprawdzać ręcznie, wpisując w google interesujące nas słowa kluczowe. Wszelkie działania są aktualizowane raz na dzień, więc mamy wszystko na bieżąco.

Dodatkową opcją jest śledzenie konkurencji… Tutaj dodajemy naszych konkurentów, dodajemy słowa na które chcemy być lepsi i patrzymy jak oni sobie radzą. Wiadomo, każda informacja przydatna 🙂

Na stronie znajdziemy jeszcze wiele pomocnych dodatków, dzięki którymi możemy tworzyć raporty, przeglądać wykresy, dodawać własną wycenę słowa kluczowego i wiele więcej. Na stronie są dostępne 3 profile : Standard (darmowy) , Premium(100zł/rok), Agencja(600zł/rok). Wiadomo, każda z płatnych profili posiada więcej funkcji, o których możecie przeczytać w cenniku : http://webpozycja.pl/info.html

Póki co wydaje mi się, że konto darmowe w zupełności Mi wystarczy, być może w późniejszym okresie skuszę się na zakup konta Premium, jeżeli stwierdzę, że dodatkowe opcje znacznie mi pomogą.

2 comments
  1. siemka 🙂 pamietasz o mnie??

    1. Cześć, pamiętam pamiętam 🙂 Napisałem do Ciebie wiadomość, propozycję utworzenia strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.