Kolejny cel zrealizowany

Witam,

Dzisiaj taki luźny wpis, po dość długiej nieobecności. Jeżeli ktoś zagląda tu od jakiegoś czasu wie, że moim celem nie jest zgromadzenie odpowiedniej ilości środków, a realizacja małych, nieraz w sumie też dużych celów, jakimi są np. kupno słuchawek, samochodu itp.

Tak do końca nie wiem czy to jest odpowiednia forma informacyjna dla moich czytelników. Mógłbym przecież pisać jedynie wartość zakupionej rzeczy i podawać statystyki jak większość osób piszących o swoich finansach. W tej sprawie radziłem się znajomych, od których nie usłyszałem negatywnego słowa na temat takiej formy, a zawsze podkreślałem by byli obiektywni, gdyż każde spostrzeżenie, pozwala mi na udoskonalanie mojego bloga, stron… Póki co niech zostanie jak jest, liczę także na opinie czytelników w tej sprawie.

Powracając do tematu wpisu, w czasie mojej nieobecności został zrealizowany jeden z moich małych celów. Mianowicie stałem się posiadaczem nowej golarki elektrycznej 🙂 – Philips RQ 1150/16. Mimo nieobecności, praktycznie zerowej kontroli nad stronami, lekkich załamaniach pozycji, udało im się  zebrać odpowiednią ilość pieniędzy, z czego jestem bardzo zadowolony i zdziwiony.  Dlatego, że nad stronami nikt nie czuwał a dochód był bardzo przybliżony do poprzednich miesięcy. Być może okres 2 miesięcy nie jest tak odległy by wszystkie wcześniejsze działania poszły na marne.

Poniżej przedstawiam zdjęcie golarki :

 

 

 

 

 

 

 

 

Myślę, że to jest kolejna rzecz która mobilizuje mnie do dalszej nauki i pracy…

8 comments
  1. Dzięki 🙂

 1. Pozostaje tylko życzyć zrealizowania kolejnych celów. 🙂

  1. Nie dziękuję, aby nie zapeszyć 🙂

 2. Gratuluję i życzę powodzenia w realizacji celów!

  BTW: ja tam nie lubię golarek. Miałem kiedyś jedna to mnie szczypała podczas golenia 😉

  1. Póki co jestem bardzo zadowolony z golarki, nie szczypie, goli ładnie i szybko. Mam nadzieję, że długo tak będzie cięła 🙂

 3. Gratuluję!

  Jak widać, praca procentuje 🙂
  Powodzenia.

  1. Zgadza się, dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.