Koniec Holandii, Nareszcie w domu

Witam,

Wczorajszego dnia wróciłem do domu 🙂 W przeciągu tych 8 tygodni nie znalazłem ani razu czasu, by napisać posta, czy stworzyć jakąkolwiek stronę. W sumie może czas był, ale nie było sił… Przez ten cały okres zastanawiałem się nad tym wpisem, z dnia na dzień się zmieniał, codziennie się coś działo, pozytywnie lub negatywnie, nawet nie w stosunku do mnie ale do innych czy ogólnie w stosunków do Polaków. Po dziś dzień nie wiem co mogę napisać a co nie, myślę, że większość sobie zdaje sprawę jak tam jest, jak to wszystko funkcjonuje. Dużo się dowiedziałem,  bardzo dużo przez samą obserwację, jakie są powiązania, układy i wiele więcej.

Jeżeli miałbym to wszystko opisać, musiałbym napisałbym książkę. Ale nic, jeżeli chodzi o pracę, to pracowałem na szklarni przy truskawkach i jeżynach, robiłem różne rzeczy, od likwidacji przez sadzenie, podlewanie, pielęgnację itp. W sumie nawet przez jakiś czas malowałem, czy też pomagałem w budowie nowej szklarni :). Fizycznie, hmm ciężko, chodź każdemu mówiłem, że do wytrzymania. Ludzi poznałem lepszych i gorszych, na szczęście tych lepszych było więcej, może dlatego, że większość to były osoby w moim wieku.

Jedynie co tam się nie zmieniło i nie polecam to jedzenie, heh. Straszny chleb ;), na szczęście dobrym rozwiązaniem są bułki, Ja osobiście kupowałem i piekłem sam w domu.  Tak zastanawiając się nad pozytywnymi stronami, odrazy przyszły mi do głowy : Niedziela :), oraz wypłata, z której jestem zadowolony (Wiadomo coś za coś…). Dzięki niej będę mógł zrealizować dużą część moich celów, jak i samych zachcianek. Małą część przeznaczę na pewno na inwestycję w internecie 🙂 Mam klika planów na strony, postaram się wszystko sprawdzić. Być może zakupię jakieś oprogramowanie pomocne do seo, troszkę kwoty przeznaczę także na małe testy seo o których będę pisał.

To byłoby na tyle :), teraz czas na lekki odpoczynek i zabieram się do pracy nad stroną.

8 comments
 1. No to teraz musisz wziąć się za rozwój ebiznesów, bo pewnie przez ten czas je trochę zaniedbałeś. Ale coś za coś.
  Pozdrawiam, czekam na kolejne wpisy i życzę powodzenia 🙂

  1. Masz rację, troszkę zaniedbałem to wszystko, ale i tak jestem zadowolony, ponieważ mało co spadło, a i przyzwoite kwoty się nazbierały.

 2. Polecam Ci kupno jakiegoś automatu do katalogowania. Wtedy z pewnością katalogowanie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Zawsze także można pomyśleć o Market Samurai, ale ten program z kolei można mieć za darmo wykorzystując pewne sztuczki 🙂

  1. Automat jak i półautomat mam, niedługo o nich napiszę, ale jakiś jeszcze napewno by się przydał 🙂

   1. Przeszukałem Twojego całego bloga i nie odnalazłem żadnego info odnośnie jakichś stron, na których zarabiasz (o ile takie posiadasz). Jeśli takowe masz, napisałbyś jakiś wpis na ten temat? Np. sposoby pozyskiwania linków przez Ciebie itp?

    1. Pozyskiwanie linków, musiałbym rozdzielić na kilka wpisów, bo jest cała masa sposobów pozyskiwania linków. W sumie jeden ze sposobów zam właśnie używasz 🙂

 3. Mógłbyś mi powiedzieć, w jakich okolicach Holandii przebywałeś?
  Jest to bardzo bliskie dla mnie miejsce. Ja jak jestem to północ, okolice Alkmaar 🙂

  1. W okolicy większe miasto – Breda 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.