Praca za ganicą

Witam,

Kilka dni temu zostałem poinformowany o tym, że mam możliwość wyjazdu za granicę do pracy. Oczywiście mam zamiar skorzystać z takiej oferty, gdyż taka nie zdarza się często. Tym samym już jutro rano wyjeżdżam do Holandii. Dużo jeszcze nie wiem, przy czym będę pracował, gdzie i z kim mieszkał, ile zarobię itp. Póki co wiem, że wyjazd taki wiążę ze sobą duże koszty. Niby jadę zarobić a już kilka „stówek” zostało wydanych, oczywiście mam nadzieję, że wszystko się zwróci i będę zadowolony.

Dowiedziałem się także, że będę miał dostęp do internetu, chciałbym połączyć pracę, oraz moje wszelkie działania w internecie, ale nie wiem czy po pracy będę miał siły na włączenie laptopa… Co do początkowych wydatków, to wychodzi następująco : Bus – około 300 zł, jedzenie – cały czas coś dokładam, chcę jak najwięcej zabrać, do tego kilka groszy w kieszeni na drobne zakupy na miejscu.

Może kilka celów uda mi się tam zrealizować, założonych w wcześniejszych postach. Mam nadzieję, że uda mi się kilka napisać, odnośnie moich stron, pozycjonowania, zarobków z reklam, ale także jeżeli będziecie chcieli napiszę troszkę o pracy i życiu w Holandii.

3 comments
  1. i super 🙂
    można wiedzieć jaka płaca?

    1. Tutaj ciężko określić, bo jeżeli podam Ci stawkę to i tak nie oszacujesz mój zysk :/ Ponieważ nie wiadomo czy będę miał godziny, później odliczony będę miał domek, samochód, bus, ubezpieczenie i inne :/

  2. I really like your writing style, superb information, regards for posting : D.

  3. Holandia to jedno z lepszych miejsc, jeśli rozchodzi się o pracę za granicą. Dość wysokie zarobki rekompensują wydatki związane z wyjazdem, życiem na miejscu itp. Jednocześnie można sporo zaoszczędzić i na więcej sobie pozwolić. Ale nie ma nic za darmo – trzeba się na to wszystko sporo napracować.
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.