Zdane ! Pierwszy rok za mną…

Witam,

Przedwczoraj otrzymałem ostatni wpis do indeksu, a wczoraj złożyłem go do sekretariatu. Jeszcze na wstępie chciałbym przeprosić za znikomą liczbę wpisów, ale było to dla mnie ważniejsze. W sumie realizowałem swój plan, udał się ten bardziej optymistyczny. Mianowicie pierwszy plan był taki aby przejść na drugi rok, ten drugi bardziej optymistyczny aby zaliczyć wszystko w pierwszym terminie i mieć 3 miesiące wakacji, przez który chcę znacząco podnieść swój kapitał. Dlatego od tego momentu możecie się spodziewać regularnych wpisów. Pomysłów już mam kilka, jak nie kilkanaście, chciałbym także, zacząć test programów wymiany linków, giełd linków itp. Myślę, że dla wielu będzie to pomocna rzecz i każdy będzie mógł zobaczyć realne profity z owych programów.

Co do moich działać w internecie, to próbowałem przez ten czas utrzymywać co to mam. Widać, że odwiedziny spadły moją nieobecnością, ale myślę, że w krótkim czasie powrócę do poprzedniego stanu. Założyłem jedynie nowego bloga, na który miałem pomysł, troszkę już wygasł, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Dodatkowo widzę, że mam 3 domeny nieużywane, szkoda żeby 50 zł za każdą z nich się zmarnowało, więc jak najszybciej muszę coś tam postawić.

Ostatnio znalazłem odrobinę czasu na konferencje dotyczącą optymalizacji strony, niestety nie byłem na całej i nie dowiedziałem się nic nowego, Konferencja był bodajże ze strony miastoszkolen.pl, można zapisywać się na niektóre całkowicie za darmo, ale czy wiedza będzie przydatna, ciężko mi określić. Myślę, że jak będę po kilku takich szkoleniach, będę mógł napisać swoją opinie na ten temat.

To byłoby na tyle, czas lekko odpocząć od sesji i zacząć pracować 🙂

2 comments
    1. Dziękuję bardzo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.