Już krótki czas dzieli nas od sesji

Witam,

Dzisiaj malutkie oderwanie od biznesu, pozycjonowania, oszczędzania itp. (Oczywiście na krótki moment). Gdyż bardzo dużymi krokami zbliża się sesja, pierwsze zaliczenia już za mną, dużo więcej przede mną. Chciałbym powiedzieć innym zdającym, żeby się nie denerwowali, ale po sobie wiem, że tak nie da rady, nawet jeżeli jest się przygotowanym na 100 %. Nie mniej, trzeba jakoś ten stres minimalizować 🙂

Dlatego należy odejść na wieczór od komputera i wybrać się na juwenalia czy po prostu do baru. Osobiście byłem na koncercie w Pile, Grubson dał świetny występ, wszystko Mi się podobało i nawet nie było za duża zamieszania.

Piosenki świetne, gra aktorska świetna, miejsce i nagłośnienie – świetnie. Praktycznie wszystko bym określił na świetnie, super, czad, no może jedynie niektórym osobą odradziłbym spożywania nadmiernych ilości promili…

Jeżeli chodzi o wszelkie zarobki, na pewno takie wypady odbiją się na mój portfel, ale na pewno z tego powodu nie będę rozpaczał, w sumie jestem zadowolony, że z oszczędności i spłaty pierwszej inwestycji w kokos.pl, mogłem pojechać i zobaczyć bardzo fajny koncert.

Dzisiaj już kalendarzyk się wypełnia, muszę zacząć obmyślać strategię na naukę 🙂 heh, A u Was jak tam, zbliżające się dni przed sesją ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.