Prolink.pl – Giełda linków tekstowych

Witam,

Właśnie w tym momencie Mój blog przeszedł pomyślną weryfikację w Prolink.pl. Jest to giełda linków, w której to otrzymujemy wynagrodzenie za każdy sprzedany link na naszej stronie/blogu. Ogólnie serwis przypomina seopilot.pl o którym to pisałem trzy wpisy wcześniej, jeżeli o niem jeszcze nie czytaliście zajrzyjcie tutaj: http://studencki-portfel.pl. Jedyna różnica to troszkę inny system rozliczania i w troszkę inny sposób są wyświetlane linki.

Ogólnie każdy serwis posiadający powyżej 0 PR lub kilkudziesięciu linków BL może zgłosić swoją chęć współpracy z prolink.pl. Wchodząc na stronie głównej mamy świetnie wszystko opisane. Możemy zarabiać na sprzedaży linków albo kupować linki i w ten sposób pozycjonować własną stronę. Myślę, że to drugie będzie moim priorytetem i w ten sposób będę mógł Wam przedstawić moje testy związane właśnie z tym serwisem.

 

By zarejestrować się w serwisie należy wejść na stronę http://prolink.pl , oraz kliknięcie dużego banera „Załóż konto w 30 sekund” . Polecam obejrzenie filmiku na głównej stronie oraz przeczytanie jak największej ilości treści na stronie, jest wszystko ładnie opisane i wyjaśnione. W regulaminie dowiemy się, ze minimum wynosi 100 zł, że czas realizacji wypłaty to 30 dni i wiele wiele więcej.

Polecam cały serwis właśnie do pozyskiwania nowych linków, ponieważ przy wypłacie teraz jest pobierana opłata podatkowa 23 % bodajże. Więc lepiej za tą kwotę kupić linki promujące naszą stronę, ewentualnie w późniejszym czasie można wypłacić uzbieraną kwotę.

Jak pisałem wcześniej, jest to giełda linków… Cenę za link na twojej stronie możesz ustalić samemu, minimum to 37 groszy. Ale trzeba być rozsądnym, jeżeli mamy dość słaby serwis to nie możemy ustawić ceny np. 2 zł bo wiadomo, że nikt takim linkiem nie będzie zainteresowany.

 

Teraz zostaje mi czekanie, aż ktoś zgłosi chęć kupna linka. Dobrze, że jest początek miesiąca, w kolejnym raporciemam nadzieję, że dojdzie wyżej opisywany prolink.pl.

 

2 comments
  1. Sam korzystam z tego systemu na jednej ze stron i w przypadku firm wystawiających fakturę VAT nie pobierają 23% podatku. Cała kwota zebrana na koncie jest wypłacana. Czas wypłaty w tym przypadku to 14 dni.

    1. Hehe u mnie jest PR 2 na Karierze . Jednak jako ciekawostkę podam co inegno mf3j precel stawiany swego czasu z zamiarem wrzucenia na prolinka (bodaj z 5 podstron z shitową treścią) dostał dwa linki PR 3 i PR2 (i chyba z jakiegoś katalogu PR 0) i ma PR2. Ale prolink i tak raczej tej stronki nie zatwierdzi, a nie che mi się robić tam contentu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.