Seopilot.pl – innowacyjny system do zarabiania/pozycjonowania

Witam,

Dzisiaj mam przyjemność przedstawić Wam nowy system sprzedaży ogłoszeń/linków – seopilot.pl
Według mnie jest to czołowa firma oferująca bardzo przyzwoity zarobek każdemu posiadaczowi strony www. Podstawowe zalety to przejrzyste zasady oraz z góry wyceniony dochód! Po dodaniu strony w serwisie, czekamy na modernizacje, czyli sprawdzenie oraz wycenę prognozowanego zysku na miesiąc np. 200 zł. Ta kwota jest rozdzielona na 30 rat (miesiąc) i codziennie nasz bilans wzrasta o 1/30 kwoty. Pieniądze możemy wypłacić po zebraniu kwoty równej 50 zł. Wypłatę naszą otrzymamy w przeciągu 24 godzin.

Dla przykładu box reklamowy wygląda tak:

Co ważne, sprzedajemy linki/ogłoszenia na niektórych podstronach naszego serwisu. Dlatego też na większości podstron możemy nawet nie zauważyć boxa… Bardzo fajne rozwiązanie, gdyż osoba kupująca link, kupuję ją w określonym miejscu na określonej podstronie.

Trzeba wiedzieć także, że seopilot.pl jest także dobrym miejscem dla wypozycjonowania swojej strony. Czytałem przed chwilą test, który wykonywał pewien blogger, z wyników jasno było widać, że system spisuje się bardzo dobrze. Wzrosty były naprawdę duże Na jedną frazę nawet o 98 pozycji w górę. Przy kwocie zainwestowanej – 100 zł. Za taki rezultat, niejednej firmie musielibyśmy zapłacić dużo dużo więcej, gdzieś jedno zero więcej 🙂

No nic, jeżeli ktoś z was jest zainteresowany tym serwisem, wystarczy wejść w link – www.seopilot.pl .

Po rejestracji w zależności co chcemy, zarabiać czy pozycjonować klikamy w odpowiednią zakładkę w górnej prawym rogu „Dla wydawcy” lub „Dla pozycjonera”. W tych zakładkach jest wszystko opisane, by każda osoba nie miała żadnych problemów z korzystaniem z ich usług.

Sam już korzystam z tego serwisu, niebawem napiszę własny raport z testu pozycjonowania.

5 comments
  1. Problem jest tego typu, że wyświetlają też linki erotyczne 🙁

  2. Jest już dużo bardzo pozytywnych opinii o Seopilocie.
    Warto spróbować.

  3. @rwtryb
    Jeśli nie odpowiadają Ci linki, które wyświetlają bez problemu możesz je usunąć korzystając z czarnej listy.

  4. Dopiero znalazłem Seopilota i śmiem twierdzić, że to najlepsza oferta na rynku.

  5. Ja tez na TAK, spoko zarobki i co najważniejsze wypłaty 24h!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.