iBroker.pl – zarabianie na ofertach pracy

Witam,

Dzisiaj ciąg dalszy zarabiania na własnej stronie. Nad swoją ciągle pracuję, mam nadzieję, że nie długo pojawią się pierwsze zarobione grosze. Mam już pomysł na kolejną stronę, lecz czas uniemożliwia mi tworzenie wszystkiego naraz. A wiadomo, że lepiej mieć stworzony serwis na 100% niż kilka na 20 % … Firmą jaką dzisiaj chcę wam przedstawić jest iBroker.pl. Jest to program, który emituje oferty pracy na naszej stronie.

Reklama ta jest sortowana by na każdej stronie trafić do potencjalnych pracowników. Reklamę taką możecie zauważyć na moim blogu w panelu po prawej stronie. Jak widać ofert jest naprawdę dużo. Ze strony dowiadujemy się, że serwis umożliwia nam zarobek w dwóch formach:

 

Net Head Hunter

„Net Head Hunter jest nowatorską usługą polegająca na promocji ogłoszenia rekrutacyjnego poprzez boksy tekstowe. 20 groszy za każde kliknięcie w boks promujący nasze ogłoszenie oraz 25% prowizji od wydatków klienta przekierowanego z Twojego serwisu.”

 

Jobboard

„Nie masz na swojej stronie działu z ogłoszeniami z pracą? Pomożemy Ci go stworzyć! Nie musisz się niczym martwić ponieważ nasi informatycy przygotują wszystko. Dzięki swojemu serwisowi będziesz mógł zarabiać…”

 

Jak widać stawka stała, 20 groszy od kliknięcia. Wypłatę w serwisie można żądać od uzbierania 150 zł. Troszkę duże te minimum, ale mam nadzieję,  że te 720 kliknięć jest możliwe.

Link do zapisu : www.iBroker.pl Po rejestracji dodajemy stronę. Instalujemy kod i to wszystko. Od tego momentu śledzimy nasz stan konta w serwisie i zbieramy do minimum.

3 comments
  1. You have published an awesome site.

  2. Ciekawostka, jest to jakaś nowość, ale nadaje się dla stron stricte biznesowych bądź o tematyce takiej gdzie poruszane jest bezrobocie lub sposoby na zarabianie pieniędzy, wtedy ew. użytkownicy mogą być zainteresowani ofertami pracy i z chęcią będą klikać w boxy 🙂

  3. Pomysł dość ciekawy. Poza tym niezła alternatywa dla tradycyjnych reklam kontekstowych. Stawki jak za kliknięcie są w miarę wysokie, więc nie szkodzi spróbować. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.