Comiesięczny raport – Marzec 2012

Witam,

Dzisiaj przedstawiam wszystkim drugi raport serwisu studencki-portfel.pl . Przyznam, że jestem zadowolony zarówno z raportów jak i wpisów. Dzięki temu wszystko przejrzyście widzę, wszelkie zmiany, poprawy itp. Mimo, że większość kwot pochodzi z oszczędności to i tak jestem bardzo zadowolony. Sprzedaż niektórych rzeczy się udała, mimo że są to grosze to już widzę duży wzrost względem poprzedniego miesiąca. Dowiedziałem się dużo nowych rzeczy odnośnie promowania, pozycjonowania stron, oraz poznałem wiele sposobów zarobków na własnej stronie. Postaram się z czasem je tutaj opisać.

Drugi miesiąc istnienia bloga i statystyki/zarobki wyglądają następująco:

„Like” Facebook – 34 osób (+3),

Odsłony bloga – 1 095 (+130),

Unikalni użytkownicy – 270 (+26),

Odwiedziny – 439 (+58).

Odnośnie zarobków, to nie będę opisywał, ponieważ zarobki są dość małe (mikroskopijnie małe) dla przykładu, dwie najlepsze firmy jak dla mnie :

http://biznesmails.com – 0,5 zł

http://pl.20dollars2surf.com – 1,5 $

Jak widać szału nie ma, ale na kilka minut które poświeciłem to nie jestem zawiedziony. Mam nadzieję, że ten miesiąc będę klikał cały i wtedy zobaczę ile faktycznie zarobić idzie. A do wszystkich zarobków doliczyć należy inwestycje w kokos.pl:

kokos.pl– 200 zł (4 inwestycje po 50 zł)

Kwota pochodzi ze sprzedaży na allegro swoich gratów, oraz oszczędności. Do całości nie doliczam kosztów utrzymania bloga itp. Może w następnym miesiącu to zacznę uwzględniać. Dodatkowo zakup domeny na której mam zamiar stworzyć stronę. Ale póki co to pomińmy.

Ciekawe jak u Was minął ten miesiąc ?

6 comments
  1. A nie opłacałoby Ci się bardziej zamiast tracić czas na płatne maile bardziej skupić na stronie internetowej i napisać kilka postów więcej? W długim okresie da to raczej większe korzyści niż 2$ na klikaniu…

    1. Możliwe, ale chcę zobaczyć gdzie ile idzie zarobić. Wiem, że skupiając się na jednym zarobię więcej, pewnie z czasem do tego dojdzie.

  2. W buxach nauczyłem się jednego. Nigdy nie licz nie wypłaconych pieniędzy bo możesz się rozczarować 🙂

    1. Masz rację, Też się tego nauczyłem, póki nie ma pieniędzy na koncie nie ma co przeliczać itp.

  3. Ale we wpisie liczysz. Co się okaże jak dumnie zbieranych 20$ przez 13 miesięcy nie dostaniesz bo strona padnie po 12natu? różne upadki buxa przeżyłem, i lepiej nie liczyć nie wypłaconych bo po co się zniechęcić do klikania?

    1. Masz rację, w następnym to uwzględnię, w tym pierwszym ptr rozmawiałem z adminką, czytałem wiele opinii i wiem, że jest uczciwa. Co do surfa to już nie jestem tak na 100 % pewny. Ale masz rację tych pieniędzy nie mam jeszcze na koncie. W następnym raporcie to napiszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.