Drugi tydzień z kokosem

Witam,

Tym razem jest to drugi raport z inwestycji w kokosie, nie było źle, w sumie jestem bardzo zadowolony.

Na innych blogach widziałem, że dużo osób rezygnuje z inwestycji, boją się nie spłaty rat. W sumie się nie dziwie, jeżeli ktoś dużo pracuje, chce jeszcze podnieść swój dochód a tu bach, jedna nie spłacona inwestycja i dużo, dużo na minusie. Sam nie chcę wszystkiego tam inwestować dlatego, myślę nad innymi inwestycjami. Troszkę zboczyłem z drogi i zainwestowałem w 2 domeny, kupione w drooped.pl , na których chcę postawić stronę na której chce w dalekiej przyszłości zarobić. W sumie już od kolejnego tygodnia chcę zacząć na nich zarabiać. Ale napiszę o tym niedługo.

Wracając do kokosa, dodać do listy mogę kolejną inwestycję(już czwartą), na 2 miesiące z zyskiem 2 zł :). Wszystkie informacje znajdują się na zdjęciu:

Wczoraj także otrzymałem pierwszą spłatę z drugiej inwestycji, tym samym na koncie w kokos.pl mam około 18 zł. Jeszcze troszkę i zacznę reinwestowanie. Postaram się zrealizować swój cel i dojść do 500 zł zainwestowanej w kokos.pl . Nie mniej, w tym miesiącu będą mnie czekały duże wydatki, dotyczące stworzenia strony www, jej promowania itp. O wszystkim postaram się napisać, mam nadzieję, że już w następnym tygodniu będę miał je skończone.

 

10 comments
 1. Zastanawiam się, czy warto inwestować w tak krótkie pożyczki. Raz zainwestowałem w taką na 3 miesiące i jest to jedyna nie spłacana (trzy inne były spóźnione).

  Jak już ktoś spłaca od początku to będzie do końca. A tu ponosisz to ryzyko dla 2zł.

  1. Wiem, że zysk 2 zł jest bardzo mały. Zdaję sobie z tego sprawę, ale inwestując na 3 miesiące, ratę co miesiąc mam około 20 zł, inwestując na więcej miesięcy kwota ta spada. Myślę więc, że tutaj kwestia szczęścia czy trafisz na normalną osobę czy na oszusta. Ryzyko jest, ale i zyski są więc decyzję musisz podjąć Sam 🙂

 2. Po prostu mówię, że w każdej inwestycji podejmujesz ryzyko. Jak już je podejmować to dla większego zysku + nie musisz co dwa miesiące szukać nowej aukcji 😉

  Przy takich kwotach wolalbym jednak się zając handlem na allegro – bardziej zyskowny IMHO.

  1. handel na allegro hmm, rozumiem sprzedać jakieś swoje rzeczy ale co dalej ? Próbowałem znaleźć jakąś okazję, ale na to trzeba mieć czas. Sporo ludzi już tak szuka, więc ciężko.

 3. Za dwa złote to możesz przez 40 minut pozbierać złoto w grze mmo dla mnie, przynajmniej zysk będziesz miał tego samego dnia. 🙂

  1. W jakiej ? 🙂

 4. Prywatny server pod starą tibie, napisz na gg mi pogadamy 858982

 5. Dziekuje serdecznie za wskystzo co Pani robi dla nas.Prosze przyjac moje slowa uznania. Czytam wskystzo.Pozdrawiam serdecznie z Kanady.

 6. Odświeżę trochę ten stary temat, bo ciekaw jestem – szybko zrezygnowałeś z kokosa? Jeśli tak, to dlaczego?

  1. Troszkę za szybko zrezygnowałem z tego sposobu zarobku, było to spowodowane tym, że jedna z moich inwestycji w kokosie, po dziś dzień nie jest spłacana. Z tego wyszło, że równie dobrze mogłem nic nie robić i byłbym na plusie… Teraz już wiem, że takie rzeczy zdarzają się i trzeba mieć to na uwadze, co najważniejsze jeszcze nie można się załamywać jak natrafi się na „oszusta”. Chcę w niedługiej przyszłości powrócić do tego, lecz tym razem z przygotowanym planem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.