Internet dla studentów

Tani internet dla studentów

Życie na studiach bywa bardzo ciężkie, ze względu na ograniczony budżet, którego często nie można podreperować w odpowiedni sposób w związku z licznymi zajęciami na uczelni i nauką. Każda złotówka jest cenna, dlatego w przypadku internetu warto wybrać ofertę, która nie będzie drenowała portfela.

Jaki internet dla studenta?

Podstawą dla studenta jest tani internet, ale jednocześnie taki, który jest dostosowany do jego potrzeb. W przypadku, w którym wykorzystuje on go do nauki lub do wykonywania różnych projektów, wystarczające powinno być łącze o przepustowości 100 Mbps. Studenci, którym zależy jednak na wykorzystaniu sieci także do celów rozrywkowych, powinni postawić na szybszy internet, jednakże trzeba się wówczas liczyć z wyższymi opłatami.

Opłaty za internet na studiach – jak je obniżyć?

Opłaty za internet można obniżyć dzięki korzystaniu z niego przez kilka osób jednocześnie. Staje się to możliwe przy pomocy routera. Rozdziela on sygnał między kilka różnych urządzeń stacjonarnych lub przenośnych. To urządzenie daje zatem tani internet, co szczególnie dobrze sprawdza się w akademiku oraz w wynajętych pokojach i mieszkaniach. Ponadto wielu operatorów, takich jak np. INEA oferuje ciekawe rabaty dla nowych klientów, jak pierwsze kilka miesięcy za darmo. Pozwala to na obniżenie sumarycznego kosztu korzystania z internetu, a także na urządzenie się i spokojne szukanie zajęcia dodatkowego na samym początku studiów.

Materiał zewnętrzny

2 comments
  1. Przydatne informacje. Dla studentów oszczędności to raczej codzienność 🙂

    1. Dokładnie tak :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.