Pierwszy cel – zrealizowany

Witam,

Mija dziewiąty dzień od wyznaczenia celu i udało Mi się go zrealizować!!! Dla niektórych być może jest to drobnostka.Dla mnie jest to coś więcej, cieszę się, że coś co sobie zamierzyłem zrealizowałem, dodatkowo z wykorzystaniem łącza internetowego…

Dla osób, które nie wiedzą, moim celem było kupienie słuchawek. Obszedłem z 8 sklepów i najlepsze które znalazłem to Panasonic RP-HT 161. Poniżej dwa zdjęcia słuchawek:

 

 

 

 

 

 

 

Miałem sobie kupić jeszcze zwykłe słuchawki do mp3, ale wole w tych słuchać. Bardzo fajny dźwięk, jedyne na co trzeba uważać, to to że bardzo

izolują dźwięk z zewnątrz i można się przestraszyć jak ktoś stoi za plecami 🙂

Wypadałoby teraz wybrać kolejny cel, ale jeszcze się zastanawiam… Myślałem, nad drukarką, ale jeszcze muszę to przemyśleć.

Dodatkowo udało mi się sprzedać stary telefon, który leżał i się kurzył.  Pisałem o tym, że warto zrobić porządek w pokoju i pozbyć się starych urządzeń. Pieniądze ze sprzedaży chcę zainwestować w kokos.pl – pożyczki społecznościowe. Jeżeli mi się uda, postaram się robić co tygodniowe raporty dotyczące kokos.pl. Chodź nie wiem czy to wyjdzie.

A jak tam u Was z realizacją celów ?

3 comments
  1. Gratuluję, oby tak dalej !

  2. Na czym zarobiłeś ??

    1. Na buxach bardzo słabo, więcej na stronach internetowych. Postaram się opisać wszystko na blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.