Witaj Belgio!

Koniec studiów, jeden wyjazd nad nasz piękny Bałtyk i zaczęła się praca. Już miałem kilka ofert na oku, gdzie chciałem złożyć CV. Teraz już wiem, że mogłem, chociaż spróbować. Nie mniej zdecydowaliśmy się na wyjazd za granicę. W planach mamy zamiar przepracować prawie cały okres wakacyjny. Praca przy pomidorach :). W tym momencie minął tydzień i jeszcze mam mieszane uczucia. W sumie użyłbym innych słów, nie wypada ich używać w miejscu, które mogą czytać młodsze osoby…

Wszystko po to, aby móc zrealizować swoje cele. Być może przeprowadzka, nie wiem jak to wyjdzie, jeszcze nie czas, aby o tym pisać. Myślałem, że będę miał czas, na czytanie, pisanie, zarabianie. Niestety kończąc nawet o 21, nie myśli się o komputerze…

Płacimy za nocleg, zastanawiam się nad krypto walutami. Czy miałoby to sens, aby zostawić laptop na czas pracy z włączonym wydobywaniem któreś z krypto walut. Macie z tym doświadczenie?

Co do bloga, z pewnością to nadrobię jak wrócę, teraz przez ten okres pracy, nie wiem jak mi to się wszystko uda. Niektóre domeny wygasają, więc będę musiał zacząć praktycznie od zera. Ale tym razem, będzie już plan działania. W zakładkach mam dość sporą listę programów zarobkowych, ale muszą poczekać, abym sam je przetestował i coś się na ich temat dowiedział.

Na koniec dwa pytanka, pierwsze skierowane do blogerów, jak wstawiacie reklamy? U mnie, jakość tego wszystkiego za dużo jest – nie potrzebie. A drugie pytanko – Ja lecą wakacje?

Czy podobał Ci się powyższy artykuł?
Jeśli tak, to wpisz swój adres e-mail i podaj swoje imię, a będę powiadamiał Ciebie o nowych artykułach.

Zero spamu, tylko wiadomości o nowych artykułach!

8 comments
 1. Reklam zdecydowanie za dużo i tak mało kto kliknie, a widzę, że zarabiasz na adsense.

  Zdecydowanie lepiej budować listę, później stworzyć jakiś produkt np. e-book i sprzedać czytelnikom po 10 czy 20zł.

  Przy 100 sam sobie możesz policzyć ile zarabiasz.

  Wcale nie musiałbyś jeździć na pomidory 🙂

  Miłego dnia,

  1. Jakbym poświęcił tyle samo czasu dziennie na promowaniu produktów z jakegoś programu partnerskiego, to może bym wyszedł na swoim. Muszę zrobić porządek z reklamami właśnie.

 2. Sam zaliczam ostatnio przerwy w blogowaniu, ale to także dobry czas by zastanowić się czym jest/czym ma być blogowanie i jaki ma cel.

  Zastanawiam się nad tym w sumie od kilku lat 😉

  1. Czas na myślenie jest, więc zobaczę co z tego wyjdzie 🙂

 3. Bardzo szybko otwierają się strony na Twoim blogu. Jakiej wtyczki w tym celu używasz?

  1. Nic konkretnego nie używam 😉

 4. Z reklamami to trudna sprawa, z moich obserwacji wynika, że dla każdego bloga trzeba przeprowadzać osobne testy i sprawdzać, jaki układ daje najlepsze efekty.

 5. Nowa lista programów zarobkowych- brzmi interesująco,czekamy na relacje z efektów. Udanego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.