Powracamy do zarabiania pieniędzy!

Witajcie.

Długo już mnie tu nie było, ale jak zawsze wszystko ma swoje powody. W sumie nie ma co wszystkiego opisywać, bo pewnie i tak nikogo to nie interesuje 😉 Zajmę się natomiast sprawami związanymi z blogiem. Na wstępie dziękuję wszystkim, którzy nadal odwiedzają, blog Studencki Portfel. Widzę, że niektóre posty nie tracą swojej ważności i nadal cieszą się wygórowaną popularnością. Choć część wpisów, chętnie bym w jakimś stopniu zmienił. W tym momencie, zastanawiam się, czy warto starać się reaktywować niektóre wpisy, czy zająć się nowym, podobnie do bloga w którym chciałbym lekko poszerzyć temat, co o tym sądzicie?
Czas tak szybko leci, pomagałem przy wielu projektach, a dopiero teraz zauważyłem, że studia już są za mną! To także przyczyniło się do przerwy na blogu, mogę powiedzieć, że przez ten czas zakończyłem pewien etap w życiu, w skrócie – Ukończyłem studia inżynierskie. Nie było łatwo, wielu rzeczy się nie spodziewałem, mógłbym napisać książkę o tym, ale nie ma co już wypominać…

Odświeżam i przygotowuje sprzęt do pracy/hobby. Między czasie piszę tą wiadomość i zastanawiam się nad dalszą przyszłością bloga. Na pewno pojawią się tu wpisy dotyczące zarabianiu czy też dorabianiu pieniędzy w internecie. Znalazłem wiele propozycji, postaram się je przetestować i rezultaty przedstawić na blogu. Dodatkowo temat pracy, który jest dla mnie aktualny. Ogólnie wydaje mi się, że sporo się zmieni. Praca, mieszkanie, nowe miasto, pierwsze poważne liczenie pieniędzy. Tutaj znowu nasuwa się pytanie, czy poszerzać tematykę tutaj, czy wystartować z czymś równoległym. Nie wiem jeszcze, na pewno będę starał się zawsze wygospodarować czas na tą czynność.
Szukam też szablonu na bloga, który byłby przejrzysty, jasny, jeżeli widzieliście gdzieś taki, dajcie znać :).

Czy podobał Ci się powyższy artykuł?
Jeśli tak, to wpisz swój adres e-mail i podaj swoje imię, a będę powiadamiał Ciebie o nowych artykułach.

Zero spamu, tylko wiadomości o nowych artykułach!

13 comments
 1. Gratuluję skończenia studiów! Trzymam kciuki, żeby wszystkie plany.

  1. Dziękuję 🙂

 2. Powodzenia w rozwoju bloga 🙂 Gratuluję skończenia studiów!

  1. Dziękuję bardzo 🙂

 3. Tomek super, że jesteś znów z nami ! Dzięki za odpowiedź na email 😉

  1. Dzięki, Spoko 🙂 Robię porządki i widziałem, że nie odpisałem 🙂

 4. Tak właśnie się zastanawiałem czy blog się wskrzesi patrząc na ostatniego posta zaledwie z początku roku. Dobrze ze wracasz postaram się tu zaglądać.

  1. Jak najbardziej 🙂

 5. Masz bardzo wielki talent do pisania 🙂 Naprawdę, Twoje teksty skrywaja w sobie prawdziwa magie, potrafia przyciagnac oraz wielce zaczarowac czytelnika, tak, ze ma on potrzebe dalszego czytania Twoich tekstow, ma potrzebe powrotu na Twojego bloga 🙂 Gratuluję Ci tego talentu, no i muszę szczerze przyznac, ze osobiscie troszke Ci go zazdroszcze ;>

 6. Gratulacje uzyskania tytułu inż! Jakie plany na przyszłość ? Studia magisterskie ? Życzę powodzenia w pracy zawodowej.

  1. Dziękuję. Co do planów, to jeszcze nic na 100%. Więc jak będzie już pewne, dam znać 🙂

 7. Witaj. Ja uważam, że powinieneś poszerzyć tematykę tego bloga, zamiast startować z kolejnym. Wiadomo, że ludzie będą odwiedzali w większości jeden z Twoich blogów. Kolejnym plusem, będzie częstsze dodawanie postów, co w pewien sposób uatrakcyjni Twojego bloga. Uważam też, że aktualny szablon jest i przejrzysty i instynktowny, wiadomo gdzie czego szukać, także ja osobiście bym go nie zmieniał.

  1. Okej, dzięki za komentarz. Trochę nazwa wydaje mi się, że ogranicza tematykę. A jednak, mam sporo innych tematów w głowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.