Comiesięczny raport Grudzień 2014

Masakra, jak ten czas leci – Może nie do końca rozwinięta myśl, ale to właśnie wpadło mi do głowy w momencie oglądania pokazu sztucznych ogni… Czas zleciał tak szybko, że większość pomysłów nie zdążyłem zrealizować. Tym samym będę miał, co robić w nowym roku :). Zapraszam was na podsumowanie miesiąca, oraz do zapoznania się z noworocznymi planami, które dotyczą przede wszystkim bloga studencki-portfel.pl.

 

CO U MNIE SŁYCHAĆ?

Ostatni semestr leci, praca w przygotowaniu. Tutaj się zatrzymam i powiem, że jakiekolwiek pisanie (blog, strony, forum), pomagają w pisaniu pracy dyplomowej. Oczywiście zdarzają się błędy, od zawsze wolałem cyfry 😉 Ale widzę, że znacznie łatwiej mi się piszę. Chyba, że to tylko pozory… Nie wiem, co jeszcze tutaj napisać, kiedyś chciałem pisać jedynie o finansach, a bardzo często przekraczałem tą granicę. Ogólnie wszystko jest OK. Zdobyłem dużo cennych rad, postaram się je wdrążać sukcesywnie na blogu. Mówi się, że dobro powraca, podobnie jest na blogu. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, wiedzą, otrzymujemy komentarze, większy zasięg, prowizje itd. Sam jestem bardzo zaskoczony i zadowolony z rezultatu. Czytam różne podsumowania, które motywują, przedstawiają doświadczenia autorów i pokazują, co zrobili w rok. Podziwiam takie osoby, które w moich oczach posiadają dobę, która ma spokojnie 48 godzin. A na dodatek muszą zająć się rodziną. Szacunek dla was! Staram się wyciągnąć wnioski i zobaczymy, co pokaże 2015 r.

CELE I PLANY

Cele związane z blogiem nie są jakieś kosmiczne. Po pierwsze, chciałbym pisać jeszcze lepsze teksty. Za każdym razem czuję, że coś brakuje… Drugą rzeczą jest wygląd, który dla testów zmienię, po ostatnich aktualizacjach w obecnym wyglądzie, kilka rzeczy się posypało ;).

Jeżeli chodzi zaś o stronę finansów, to trzymam celu, o którym pisałem w poprzednim comiesięcznym raporcie listopad 2014. Dla niechcących, przechodzić do poprzedniego raportu przypomnę, że chodzi o kwotę 2000 zł. Mało? Nie wiem…

STATYSTYKI BLOGA

 • Użytkownicy – 895
 • Odsłony – 2 372

Na czerwono jak lampki na choince 😉 Ale i tak wam dziękuję, że jesteście !

ZAROBKI BLOGA

Kolejny miesiąc czekam w spokoju na wypłatę z prolinka. Widzę, mają nowy produkt, na forum sporo osób skarży się na wypłaty. Ja czekam, pisałem do nich, ale bez odpowiedzi. Pisałem na maila z nowego produktu, odpowiedź po kilku godzinach… Pewnie są to oddzielne grupy, nie wiem. Ale czekam… Czekam na jakąś informację, nawet na wyłączenie strony. Wtedy chyba dojdzie to do mnie, że czas zabrać się za coś innego. Tak, więc koniec publikacji z tamtej strony. Zarobione środki wydam na reklamę. Tym samym w firmach zostały dwie pozycje:

 • AdSense – 2,12 zł (ostatnie 28 dni)
 • Reachblogger – 93 zł

A widzę, że pierwsza opcja też zniknie na tej stronie. Na dzień dzisiejszy, nie warto ich trzymać na stronie. A myślałem, że po zmianie ich wyświetlania będzie lepiej…

WYZWANIE ADSENSE

Strona nadal posiada 3 artykuły, kolejny artykuł/poradnik mam na wykończeniu.  Opublikuję go w tym miesiącu i zacznę rozsyłać adres. Statystyki mimo wszystko trzymają się poprzedniego poziomu:

 • Użytkownicy – 17
 • Odsłony – 66

PODSUMOWANIE

Mieniony miesiąc, minął w magicznym nastroju i mimo słabszych statystyk, jestem zadowolony. Portfel pusty, uśmiech na twarzy i zaczynamy pracować, aby na kolejny rok portfel był wypełniony :).

Zapraszam was do śledzenia mojej przygody finansowej, w której skupię się na możliwościach zarobkowych. Postaram się, choć większość przetestować samemu, ale po pewnym czasie skupię się na rzeczach, o których już coś wiem. To jest priorytet, reszta tematów rozwinie się wraz z dostępnymi środkami.

W 2015 r. Życzę wam przede wszystkim zdrowia i sił. Aby spokojnie osiągnąć każdy cel i spełnić wszystkie marzenia:).

Czy podobał Ci się powyższy artykuł?
Jeśli tak, to wpisz swój adres e-mail i podaj swoje imię, a będę powiadamiał Ciebie o nowych artykułach.

Zero spamu, tylko wiadomości o nowych artykułach!

14 comments
 1. WhitePress nie ma nic wspólnego z ProLinkiem. Wydawca ProLinka prowadzi podobny serwis i nazywa się on nextcontent.pl. WhitePress wypłaca środki wydawcą w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia wypłaty.

  Proszę o sprostowanie

  1. Dziękuję za wiadomość i proszę mi wybaczyć pomyłkę. Zdanie usunąłem, z tamtego serwisu już nie korzystam. Z WhitePress nadal będę korzystał, a wypłacie napiszę na blogu.

 2. Myślę że 2tyś to dobry cel na początek. Miałem taki sam. Niedawno udało mi się go zrealizować w końcu.

  1. Gratuluję! Zobaczymy ile czasu to zajmie.

 3. Cel jakim jest zaoszczędzenie 2000 zł jest jak najbardziej realny tylko pytanie ile dajesz sobie na to czasu?

  No i również ważna sprawa: czy zamierzasz odłożyć te 2 tysiaki jedynie z zarobków ze stron czy też planujesz do tego celu wykorzystać inne źródła dochodu np: textmarket, zlecenia na oferii i innych podobnych serwisach.

  Z doświadczenia wiem, że najłatwiej zarabia się pieniądze na świadczeniu usług, ale przyznam że jest to mało ekscytujące. No ale na początek aby zbudować jakieś fundamenty myślę że warto wykorzystać wszystkie możliwości.

  Kibicuje i czekam na pierwsze efekty oszczędzania 🙂

  1. Odnośnie czasu nie mam ustalonego czasu do kiedy muszę to zrobić. Wiadomo, chcę to zrealizować jak najszybciej. Jeżeli chodzi o sposób na zarobek, to myślę o każdym sposobie. Czyli zarobki z bloga jak i realizowanie zleceń np. Za pomocą oferia. Nawet jak uda mi się sprzedać coś z rzeczy które nie są mi potrzebne to także kwoty doliczę do salda.

 4. Grunt, że zarobki jakieś są, prędzej czy później ten poziom 2000zł osiągniesz. Trzymam kciuki oby w tym roku portfel był bardziej wypełniony 🙂

  1. Dzięki 🙂

 5. Trzymam kciuki za realizację blogowego celu 🙂
  Co do prolinka – to też czekam na wypłatę, ale doskonalę zdaję sobie sprawę z tego, że może być ciężko.

  1. Dzięki 🙂 No póki co czekam. W sumie tylko to zostało 😉

 6. Osiągnięcia zamierzonego celu życzę!

  1. Dzięki 🙂 Dorabiaj 😉

 7. Odnośnie prolinka to wygląda to kiepsko. Jak się uda otrzymać wypłatę to trzeba się cieszyć i uciekać od tej firmy. Ja to zrobiłam już prawie rok temu i na szczęście zapłacili wszystko.

  1. Właśnie otrzymałem wypłatę, wszystko napisał w artykule – http://studencki-portfel.pl/1259/wyplata-z-prolinka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.