[OKAZJA] Lokata 5% w Meritum Banku + premia 55+5 zł i 5x iPhone 6 do wygrania!

Od początku pisania bloga, postanowiłem, że nie będę oferował ofert, z których sam nie korzystałem. Ale wszystko się zmienia. Nawet cele się zmieniają. (O tym napiszę w kolejnym artykule). Po ostatnich wydatkach na nowe projekty na koncie pozostało mi 0,92 zł! W sumie mógłbym napisać, że przez wakacje spłukałem się doszczętnie… Ale nie żałuje tego, bo w końcu na takie chwile oszczędzam :). Na koncie 92 grosze, a okazja ciągle trwa. Już przedstawiłem ją najbliższym, więc i tu chciałbym zaproponować lokatę, która łącznie daje nawet 40% zysku w skali roku ! (Uwzględniając zysk z 5 % = 6,75 po odjęciu podatku, oraz 60 zł premii dla kwoty 1000 zł), Dla kwoty maksymalnej, czyli 10 000 zł, zysk oscyluj w granicy 7,65 %. Przejdźmy, zatem do szczegółów:

 

Informacje odnoście oferty:

 • Lokata 5 % w skali roku, a lokata jest otwierana na okres 2 miesięcy,
 • Kwota, która jest przyjmowana to 1000 – 10 000 zł,
 • Wraz z lokatą otwierane jest Proste Konto Osobiste w Meritum Bank,
 • Należy do 3 grudnia tego roku utrzymać na lokacie nasze wpłacone pieniądze , dzięki temu Comperia  wypłaci Ci jednorazowo 55 zł. Premia zostanie wypłacona do 24 grudnia.
 • Należy zainstalować aplikację Banku, oraz wykonać przynajmniej 1 przelew do 30 listopada 2014, dzięki temu otrzymamy 5 zł premii,
 • W czasie 17 listopada a 17 grudnia należy jak najszybciej założyć „Lokatę na Czas” na okres 1 miesiąca. A nagrodę Iphone 6 otrzyma 5 pierwszych zakładających lokatę osób.

Sama premia, łącznie 60 zł jest już wysoka. Dodatkowo otrzymujemy 5 %  w skali roku i możemy wziąć udział w rywalizacji po Iphone 6.

Proste Konto Osobiste w Meritum Banku:

Wymogiem założenia lokaty, jest otworzenie konta bankowego. Na szczęście jest całkowicie pozbawione opłat:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (Wszystkich),
 • 0 zł za  kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy krajowe.

Jest to oferta okrzyknięta numerem 1 Jeżeli chcesz skorzystać z oferty, Założysz lokatę klikając w ten odnośnik.

Haczyki o których warto wiedzieć:

 • Lokata założyć mogą wyłącznie nowi klienci Meritum Banku,
 • Każdy może założyć tylko jedną lokatę,
 • Bank może promocję zakończyć w każdej chwili, Im szybciej zadziałamy tym lepiej 🙂,
 • Zrywając lokatę tracisz odsetki,
 • Dzięki udziale w promocji oddajemy firmie Comperia swoje dane osobowe. Zgodę na przetwarzanie naszych danych zawsze można cofnąć.

 

„Założysz lokatę klikając w ten odnośnik”

Czy podobał Ci się powyższy artykuł?
Jeśli tak, to wpisz swój adres e-mail i podaj swoje imię, a będę powiadamiał Ciebie o nowych artykułach.

Zero spamu, tylko wiadomości o nowych artykułach!

14 comments
 1. Tomek – masz błąd we wpisie bo ta lokata na pewno nie daje 40% w skali roku 😉 gdyby tak było to by każdy inwestowal w takie instrumenty 😉

  Dodam od siebie ze istnieją inne lepsze firmy, które w skali miesiąca dają taki procent.

  1. To nie błąd 🙂 Chodziło o zarobek 5 % plus uwzględnienie premii jaką otrzymujemy. (Dla kwoty 1 000 zł).
   PS. Dopisałem informację, aby nie było niejasności.

 2. Mimo wszystko nie wyjdzie 40%. W premiach musiałoby być około 380 złotych żeby tyle wyszło za te dwa miesiące 🙂 Rozpisz jak to liczysz bo za bardzo nie rozumiem 🙂

  1. Jasne, już rozpisuję. 1 000zł->100% , zysk 66,75zł->6,675%. Ale to jest zysk który otrzymujemy po dwóch miesiącach. Więc aby obliczyć jaki zysk jest w skali roku, mnożymy razy 6. Więc 6,675%*6 =40,05% w skali roku 🙂

 3. W skali roku dopisz, chyba Ci umknęło. Fajna oferta, myślę że takich musimy szukać 🙂 ale szybciej musisz reagować, na takie promocje.

  1. Zmieniłem, Dzięki za informacje! Wiem, już dawno o tym wiedziałem, ale sam nie mogłem skorzystać i tak zwlekałem i zwlekałem… znowu… Ale zmienię to :))

 4. Fajna oferta, szkoda tylko że trzeba założyć u nich konto…

  1. No niestety jest to wymóg, przystąpienia do promocji.

 5. Mam pytanie, to jest oferta jakby skopiowana od Michała Szafrańskiego (od niego bezpośrednio)? Bo widzę też Comperię. No i do kiedy to można założyć – nie widzę daty, tylko „W czasie 17 listopada a 17 grudnia należy jak najszybciej założyć „Lokatę na Czas” na okres 1 miesiąca. A nagrodę Iphone 6 otrzyma 5 pierwszych zakładających lokatę osób.”? Trochę nie czaję…

  1. Nie nie jest to oferta bezpośrednio od niego. Każdy kto jest uczestnikiem programu partnerskiego Comperia, ma możliwość promowania między innymi takich usług.
   Oferta trwa do 31-10-2014 r. A między datą 17 listopada a 17 grudnia bank powiadomi wszystkich o nowej ofercie „Lokatę na Czas”, jeżeli otrzymasz wiadomość o tej lokacie, to powinieneś ją założyć jak najszybciej. Dla najszybszych 5 osób jest nagroda – Iphone 6.

 6. No nie mogę się zgodzić z Tobą. Ta lokata jest oprocentowana w skali roku na 5% wiec skąd Ci się biorą wyliczenia typu „6,675%*6 =40,05%”?

  To co wyliczasz to jest zysk razem z bonusami pieniężnymi (55zł od Comperia + 5zł + zysk po 2 miesiącach z lokaty (0.83%) w kwocie 8.3zł) daje 68.3pln łącznie po 2 miesiącach. Bonus pieniężny otrzymuje się raz od Comperia tylko przy pierwszej lokacie, więc w kolejnych miesiącach (jeżeli ktoś zdecyduje się na dalszy udział w lokacie) będziemy generować zysk tylko z lokaty w wysokości 0.83%/2 miesiące.

  1. Dokładnie chodzi mi o zysk z lokaty z dodatkiem premi w wysokości 60 zł. Wyliczenia na podstawie dwóch miesięcy.

 7. Fajna lokata, ale niestety tylko na okres 2 miesięcy. Moim zdaniem nie ma sensu zakładać konta dla dosłownie kilku złotych, zaś takich depozytów na powiedzmy pół roku już nie ma…

  1. Faktycznie, szkoda że jest to jedynie oferta na 2 miesiące. Konto zawsze będzie można wyłączyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.