Witaj, świecie!

Witajcie,

Nazywam się Tomek, jestem studentem pierwszego roku, kierunek – elektrotechnika. Na blogu chciałbym opisać życie studenta od perspektywy nauki po zarobki… Zarobki w internecie i nie tylko. Chciałbym tutaj opisywać Swoje sposoby zarobku, promowania w internecie i nie tylko. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania to,

Od kilku lat interesuje się reklamą, pozycjonowaniem stron, od niedawna zajmuję się tworzeniem mało skomplikowanych grafiki… Zazwyczaj dla własnych potrzeb. Od dzisiaj chciałbym wykorzystać Moją zgromadzoną wiedzę na pozyskanie dodatkowego dochodu.

Blog pomoże mi w ułożeniu wszystkiego, bym się nie pogubił. Dodatkowo mam nadzieje, artykuły umieszczane tutaj będą dla kogoś atrakcyjne.  Na wielu blogach, które czytam każdy wyznaczał swój cel. Jaki Ja mam cel ? Ciężko to określić, jest ich tyle , że mógłbym o nich pisać cały rok, więc który wybrać ? Hmm nowe auto ? Nowy ipod ? Nowy tablet? Sam nie wiem. Może czytelnicy Mi w tym pomogą. Wiem, że na to wszystko potrzeb pieniędzy wiec póki co się na tym skupie.

Liczę na czytelników, którzy mają chęć wdać się w różne ciekawe dyskusje, zapraszam do zadawań pytań i komentowania.

 

Jest godzina 23:23 , 01.02.2012r w tym momencie mogę stwierdzić, że blok jest oficjalnie otwarty !

4 comments
 1. „że blok jest oficjalnie otwarty !”

  a deweloperką też się zajmujesz?:P

  W każdym razie powodzenia!

 2. Heh, być może 🙂
  Póki co nie dziękuje, ale także życzę powodzenia w prowadzeniu własnego bloga, na którego zaglądam.

 3. Kolega w ogóle jest na bakier z kreatywnością, wykorzystuje już zajętą nazwę bloga :). Niech no tylko wejdzie ta ACTA, a wtedy – nu zajac, pagadi! ;D

 4. Marcin M , Wybacz, ale przed założeniem tego bloga nie znalazłem twojego… Rozmawiałem ze znajomymi, chciałem przejąć domenę którą oferuje Mi serwis i napisali Mi, żebym zajął domenę studenckiportfel.pl nie podobało Mi się gdyż jest mało czytelne, wiec dodałem – i wyszło studencki-portfel.pl.

  No to tyle, Mam nadzieję, że nie będziesz na mnie nasyłał acta a ewentualnie współpracował 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.