RSS Feed

Kolejny cel zrealizowany ! 23.08.2013

23 sierpnia 2013 by Tomek

Witajcie

Chciałbym się z Wami podzielić radosną dla mnie wiadomością, że kolejny założony cel został zrealizowany! 28 listopada 2012 roku napisałem post odnośnie nowego wyzwania, dokładnie zgromadzenia odpowiedniej ilości środków na nowy telefon. Otóż chciałbym ogłosić wszem i wobec, że ciężką pracą udało się! J Były chwile trudne, chwile zawahania, licznych natrętnych myśli… Wiele osób mnie wspierało, jednak znalazły się też negatywne opinie, jak i uśmiechy na twarzy, gdy stwierdziłem, że chcę kupić Iphone. Każda z tych osób mnie motywowała, nawet negatywne i bardzo krytyczne słowa mogą bardzo zdopingować. Tym samym jestem posiadaczem owego telefonu. Mam wiele planów co do niego, myślę, że mogę go nazwać inwestycją, z biegiem czasu będę o wszystkim Was informował.

Dwa słabej jakości zdjęcia :

 

Jedyną okolicznością, z której nie jestem zadowolony, jest fakt, że na cel zarobiłem, w głównej mierze, pracując fizycznie, a chciałem to osiągnąć jedynie z wykorzystaniem komputera i internetu… Może to jest myśl na kolejne cele, ale o tym niebawem. Pamiętajcie dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych…

A Wy jakie macie cele? Też Was tak motywują?

 


20 komentarzy »

 1. Kabza pisze:

  Nieźle gratuluję ! Teraz kolejny cel i pokaż co zrobiłeś, bo mało piszesz o tym.

 2. Igor pisze:

  O jejku.. mogłeś skompresować nieco te zdjęcia. Pierwszy ma 4 Mb 🙂

 3. Marcin pisze:

  No zdjęcia troszkę za duże, ale widać ze dazysz do wymierzonych celów, powodzenia w następnych wyzwaniach.

 4. Michał pisze:

  Gratuluje, niech ci służy.
  Nie martw się następny kupisz sobie za pieniądze zarobione w internecie.

  Pozdrawiam

 5. vp9 pisze:

  gratuluję 🙂 osiąganie założonych celów jest zawsze dobrą motywacją 🙂

 6. Osa pisze:

  Jak się sprawuje telefon ? Staram się czytać Twojego bloga, może napisałeś cos o znizkach? Na tym przecież można zapszczedzic.

  • Tomek pisze:

   Dobrze, jestem bardzo zadowolony. Chodź jeszcze testuje, instaluje, usuwam itd. Mam już pewne pomysły, o których na pewno tutaj napiszę. O zniżkach ostatnio właśnie znajomi mówili, abym coś napisał, znajdzie się taki wpis niebawem.

 7. CosmoWeb pisze:

  Jeśli czegoś bardzo chcesz to niezbyt odległe to jest. Osiągnąć można wszystko o czym się tylko pomyśli. Warunkiem jest postawienie sobie celów i skuteczne ich realizowanie.
  Gratuluje wytrwałości.

 8. Michał pisze:

  Czemu akurat Iphone? Płacisz dosyć sporo za markę, specyfikacja sprzętowa nie powala na nogi 😉 Jestem ciekaw czy będziesz używać konkretnych aplikacji, które oferuje Apple – przecież nie żyjesz w stanach zjednoczonych 😉 Jeśli masz konkretny pomysł na wykorzystanie potencjału drzemiącego w tym malutkim urządzeniu przedstaw je również tutaj na blogu z chęcią przeczytam. Sam kilka miesięcy temu dokonałem zakupu Nexusa 4 i stale szukam możliwości usprawnienia pracy z blogiem przez telefon, więc z chęcią przeczytam! gratuluje, kolejny krok do przodu.

  • Tomek pisze:

   Czemu Iphone ? Ciężko określić to jednym słowem, czy zdaniem. Przyczyniło się do tego wiele rzeczy i sytuacji. Telefon bardzo mi się podoba, wszystko czego oczekiwałem dostałem, telefon także zakupiłem z dodatkowym ubezpieczeniem więc za same urządzenie zapłaciłem mniej niż średnia cena na allegro. Co do tego urządzenia, mam pewne plany które chciałbym w niedalekiej przyszłości zrealizować. Jeżeli zacznę to realizować, na pewno napiszę na blogu.

  • FiXik pisze:

   Jeśli chodzi o usprawnienie pracy na blogu przez telefon to chyba wordpress oferuje najciekawsze rozwiązanie, tj. publikację przez maila. A jak to już skonfigurujesz u siebie (najlepiej w Jetpacku) to wysyłanie maila z telefonu nie powinno zajmować zbyt dużo czasu.

 9. Co pozostaje powiedzieć: good job 😉 chociaż te zdjęcia trochę duże, mam na mysli wagę 😉 ale poza tym bardzo mi się podoba…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*