Comiesięczny raport – Marzec 2013

Witajcie,

Dzisiaj nadszedł czas na drugi raport, który mam nadzieję, będę prowadził jak najdłużej i jak najstaranniej. W tym miesiącu mało co się działo, mimo wielu moich działań. Myślę, że spowodowane to zostało świętami. Mam nadzieję, że w tym miesiącu ruszę z nową stronę, jedną pomału „Sprzątam” Więc od następnego tygodnia chcę być posiadaczem 3 stron. Wiem, że jest to mała liczba, ale chce mieć je wykończone, przed rozpoczęciem nowych projektów. O nowej stronie napiszę na blogu, może temat kogoś zainteresuję, będzie łączył troszkę zabawy z możliwością zarobku.  Przechodząc do raportu, zyski w Marcu wyglądają następująco:

1. Google Adsense (W marcu: 0 € ) Reklamy pomału pojawiają się na stronach.

2. Prolink (+ 45,44 zł)

3. Inclick.pl (0 zł)

4. biznesmails.com ( +0,10 zł)

5. imperiumreklamy.com (+0,50 zł)

6.Jednorazowa reklama na stronie ( 0 zł)

7.Kieszonkowe (+100)

6.Inne (+50 zł)

Jeżeli chodzi o zarobki „Inne” w skład wchodzą : oszczędności-> reszta, która została po zakupach, małe zlecenia, porady.
Kwoty podane na czarno to te, które uzbierałem w programie, ale z różnych przyczyn nie wypłacałem (np. nie liczę zarobków z Adsense, ponieważ jeszcze tych pieniędzy nie mam… W prolinku, także pieniędzy nie wypłacam, ponieważ trzeba liczyć się z podatkami. Sam będę wykorzystywał kwoty wewnątrz serwisu, wykorzystując je na kupowanie linków)

Informacje odnośnie bloga:

1. 800 unikalnych użytkowników

2. 2 079 odsłony

3. PR 2

Statystyki troszkę zmalały, mimo, że inne wartości np. czas spędzany na stronie wzrósł.

Wydatki poniesione w marcu

(wszelkie przejedzenie pieniędzy, inwestycja w strony, reklamę, domeny i hosting)
1. – 300 zł odzież

6. – 100 zł przejedzone

RAZEM:

Przychody: +  150 zł

Wydatki: – 400 zł

Bilans: – 250 zł

 

Nie ma to jak wydawać więcej niż zarabiać… Ten miesiąc w statystykach powiedziałbym, że wyszedł bardzo mizernie. Spodziewałem się tego, gdyż większość prac to prace ulepszające serwisy, a nie związane z ich promocją. Mam nadzieję, że z miesiąca na miesiąc minus będzie się zmniejszał.

A jak u Was wypadł marzec  ?

4 comments
  1. Co tak slabo, ale fajnie to piszesz, czekam na kolejny wpis. Zycze plusa na kolejny miesiac !

    1. Z tym miesiącem może plus się jeszcze nie pojawi, ale wykonałem dużo pracy, co mam nadzieję, że przyczyni się do plusa w kolejnym miesiącu 🙂

  2. Fajnie, że piszesz szczerze, że nie najlepiej to teraz wygląda u Ciebie. Jak z wizytami na innych blogach? E-Biznes to zajęcie wymagające sporego poświęcenia, czasu i cierpliwości, ale efekty będą za jakiś czas już widoczne.

    1. O To mi właśnie chodzi, a dzięki temu pomagam sobie, ponieważ przed pisaniem raportów nie zdawałem sobie sprawy gdzie niektóre pieniądze trwonię…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *