Pokonaj swoje długi – darmowy kurs

Jeżeli są już wypowiedzi, że kurs stworzony przez Michała pomógł osobom wyjść z długów – i to nie małych… To warto rozprzestrzeniać tę informację, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z rad, ćwiczeń, które pomogą wyjść z długów. Zaznaczę na początku, że kurs nie jest kierowany do osób, które są już zadłużone, ale także dla tych, którzy nie chcą w nie wpaść, czy np. ślizgają się ledwo, ledwo od pierwszego do ostatniego.

Kurs trwa 5 tygodni, co tydzień omawiany jest inny temat. Lekcje mamy codziennie przez 5 dni. Weekend dla odpoczynku i poukładania sobie wszystkiego w głowie. Ale śmiało można w weekend przerabiać lekcje, gdyż nie są długie. Pamiętajcie jednak, aby wykonywać ćwiczenia, czy zadania domowe.

Kurs jest darmowy, dzięki wsparciu sponsora, tak, więc zachęcam wszystkich do udziału i dzieleniu się kursem. Link do kursu – https://pokonajswojedlugi.pl/.

Ja jestem po pierwszym tygodniu, dzisiaj jedyny dzień, w którym mogę spokojnie włączyć komputer, więc postaram się nadrobić zaległe lekcje. Dajcie znać, czy korzystacie z kursu, co o nim myślicie??

Czy podobał Ci się powyższy artykuł?
Jeśli tak, to wpisz swój adres e-mail i podaj swoje imię, a będę powiadamiał Ciebie o nowych artykułach.

Zero spamu, tylko wiadomości o nowych artykułach!

12 comments
 1. Widziałem kurs Michała już chwilę temu i go prawie ukończyłem. Sporo ciekawych informacji – polecam każdemu nie ważne czy masz długi czy też nie!

  Pan Inwestor,
  http://www.inwestycjewinternecie.pl

 2. muszę przyznać, że pierwsze słyszę o takich kursach ale już mi się ta inicjatywa podoba. Podnosi pewnego rodzaju świadomość ludzi i bardzo dobrze, myślę, że skoro jest darmowe to stopniowo ludzie naprawdę chętnie się tam wybiorą. sam się zacząłem zastanawiać z ciekawości 😉 pozdrawiam

 3. Co prawda nie mam długów, jednak zapisałem się na kurs. Kto wie, być może będą tam informacje o tym jak przed nimi sie uchronić 😉

 4. Bardzo ciekawa inicjatywa. Na pewno warto się jej przyjrzeć, aczkolwiek w tej kwestii byłaby potrzebna szerzej zakrojona akcja informacyjna docierająca do jak największej części społeczeństwa.

 5. . Czesc 🙂 Bardzo lubię zagladac na Twojego bloga, ponieważ wiem, ze zawsze znajde na nim cos co mnie w pewien sposób zaciekawi oraz być może zainspiruje 🙂 Rzadko kiedy spotykam się z osobami, które posiadają tak wielki talent do czegokolwiek, jaki Ty talent posiadasz do pisania 🙂 Pozdrawiam serdecznie, hej 🙂

 6. Bardzo fajny kurs, polecam wszystkim

 7. Świetny blog! Z pewnością pomógł niejednemu studentowi! 🙂

 8. Szkoda czasu na taki kurs skoro nie ma się długów. To tak jakby Federer brał udział w kursie jak grać w tenisa. 🙂 No i chodzi jeszcze o to, że branie udziału w takim kursie, bo może się kiedyś przydać to jest jak nastawianie się, iż kiedyś może Ci się sytuacja finansowa aż do tego stopnia pogorszyć. Z resztą to jest chyba blog o zarabianiu, a nie traceniu pieniędzy, więc fatalizm nie jest tu wskazany.

 9. super kurs, zapisałem się i często do niego wracam

 10. Świetny kurs. Przeszłam cały i śmiało mogę polecić.

 11. Bardzo ciekawy blog 🙂

 12. Michał wykonał bardzo dobrą robotę, na dodatek wszystko udostępnił całkowicie za darmo. Wydaje mi się, że kurs mogą przejść nawet osoby nieposiadające długów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *